Heroes of Storm ve LoL sistem gereksinimleri nelerdir ?

Rayquaza

Hectopat
Bilgisayarda sadece LoL ve Heroes of Storm oynayacağım. Aklımdaki sistem;

GSKILL
4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram
69,00 USD181,57 TL*127,10 TL
PHILIPS
19,5" 203V5LSB26/62 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
127,00 USD334,19 TL*233,93 TL
COOLER MASTER
CMP-350 500W MidT ATX SİYAH KASA
99,00 USD260,51 TL*182,36 TL
Toplam (KDV Dahil):​
1.832,77 TL
*1.282,94 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
N'aptınız hocam? A10-6800K önerilecek zaman mı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
N'aptınız? A10-6800K önerilecek zaman mı? :D

Ya abi Kaveri çıkacak en yakın zamanda onu sağır sultan duydu da Türkiye'ye tanıtıldıktan sonra 5 aydan önce gelmez. O zamana kadar bu gayet götürür. Sonra bunu satar Kaveri alıp yola devam eder.

Kaveri'nin eli kulağındayken A10-6800K :eek:

- - - Güncellendi - - -

Ya abi Kaveri çıkacak en yakın zamanda onu sağır sultan duydu da Türkiye'ye tanıtıldıktan sonra 5 aydan önce gelmez. O zamana kadar bu gayet götürür. Sonra bunu satar Kaveri alıp yola devam eder.

Ama Kaveri için yeni chipset gerektiğini bilmiyorsun galiba. Kaveriye geçmek için anakart değişimi de gerekecek.

Kaveri'nin eli kulağındayken A10-6800K :eek:

- - - Güncellendi - - -

Ama Kaveri için yeni chipset gerektiğini bilmiyorsun galiba. Kaveriye geçmek için anakart değişimi de gerekecek.

Kaveriyi detaylı araştırmadım o yüzden çipset değişimi konusu hakkında bilgim yok. Çipset değişimi gerekiyor ise de anakartı da satar İşlemci + Anakart alıp yoluna devam eder.

Kaveri gelecek olmasaydı SypeR'ın önerdiği sistem 10 numara olurdu. Ben de ilk düşündüm işlemciyi değiştirir diye, ancak yeni çipset geliyormuş.

Rayquaza, bütçen ne kadar?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı