Steam Hesabım çalındığında banlanmış

LyrexAT

Centipat
Daha fazla  
Hesabımı bir kişi çalmıştı ve Lost Ark satın almıştı (kayıtlardan baktım). O oyundan ban yiyip hesabıma ban kaydı geçirmiş. İptal ettirme şansım var mı? Şu an oyuna bile sahip değilim ama hesabımda ban işareti görmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabımı bir kişi çalmıştı ve Lost Ark satın almıştı (kayıtlardan baktım). O oyundan ban yiyip hesabıma ban kaydı geçirmiş. İptal ettirme şansım var mı? Şu an oyuna bile sahip değilim ama hesabımda ban işareti görmek istemiyorum.
Yapacak bir şey yok hocam. O arkadaş hile vs. birşey yapmış ve ban yemiş şikayet etsen ben ban yemedim diye haksız çıkarsın.Yeni hesap alacaksın mecbur.

Tamam hocam o yüzden ban yediğim oyun dolar ile alınmış değil mi?

1692640238112.png
1692640297363.png
Allah için insanları bilip bilmeden yargılamayın. Lütfen.

Daha lost ark nasıl bir oyun onu bile bilmiyorum. "Hile açıp ban yedikten sonra birde nasıl kaldırabilirim diye sorarsanız millette size güler" diyorsunuz.

Oyun F2P'ymiş zaten. Adam kredi satın alıp iade etmiş onu bile yeni farkettim.

Tamam hocam o yüzden ban yediğim oyun dolar ile alınmış değil mi?

1692640238112.png
1692640297363.png
Allah için insanları bilip bilmeden yargılamayın. Lütfen.

Daha lost ark nasıl bir oyun onu bile bilmiyorum. "Hile açıp ban yedikten sonra birde nasıl kaldırabilirim diye sorarsanız millette size güler" diyorsunuz.

Oyun F2P'ymiş zaten. Adam kredi satın alıp iade etmiş onu bile yeni farkettim.
Bu arada bu tüm yazdıklarım bi arkadaşa karşıydı raporladım mesajları silinmiş. Teşekkürler Technopat adminleri.

Hesap güvenliğin senin sorumluluğunda ayrıca hile kullanımında da alınacak cezalarda Steam sorumluluk kabul etmiyor.

Destege ulaşın ama Steam banları veya cezaları geri almaz.

Yapacak bir şey yok hocam. O arkadaş hile vs. birşey yapmış ve ban yemiş şikayet etsen ben ban yemedim diye haksız çıkarsın.Yeni hesap alacaksın mecbur.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı