Hesaplarım çalınıyor

boraaa0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi sosyaller. Bugün Instagram'a girdiğimde saçma sapan sayfaları takibe aldığımı görmem üzerine, mail hesabımı kontrol ettim. Bazı oyun hesaplarım çalındığını mailinin rambler.ru uzantılı bir maile çevrildiğini gördüm . Google, oyunlar her yerden şifremi değiştirdim, çift faktörlü doğrulama olmayan yerlerde doğrulamayı açtım. Bunlar yeterli olur mu ? Başka yapmam gereken var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs taraması yap ve virüslü olmayan temiz önemli verileri zip arşivine alıp tarama yap, temiz, virüssüz verileri sakla ve cihaza format at. Biyometrik veri ile giriş varsa onları da aç. Şifreyi gerekirse başka bir cihazından değiştir.

Merhaba, iyi sosyaller. Bugün Instagram'a girdiğimde saçma sapan sayfaları takibe aldığımı görmem üzerine, mail hesabımı kontrol ettim. Bazı oyun hesaplarım çalındığını mailinin rambler.ru uzantılı bir maile çevrildiğini gördüm . Google, oyunlar her yerden şifremi değiştirdim, çift faktörlü doğrulama olmayan yerlerde doğrulamayı açtım. Bunlar yeterli olur mu ? Başka yapmam gereken var mıdır? Teşekkürler.
Casus yazılım büyük ihtimal. İnternet bağlantınızı derhal kesin ve sıfır kurulum yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı