High Power 750W 80+ Bronze 599₺

Uğur Yasin

Hectopat
Daha fazla  
Teknobiyotik yapıştırmış fiyatı.
Mining tayfası için bulunmaz nimet :)

Teknobiyotik yapıştırmış fiyatı.
Mining tayfası için bulunmaz nimet :)

Hocam mining için en az gold sertifikalı psu tercih ediliyor elektrik faturası için ama bu fiyat daha karlı.

Ne alakası var. Bronze vs Gold'da tüketim karşılaştırması yaptınızda mı bunu söylüyorsunuz?
Arada ciddi bir fark yok
Redpandamining incelemişti galiba bronz ve plat arasındaki fark bile fiyat farkına değmiyor. Hele bu fiyattaki bronz 10 senelik tüketim farkında ancak plat fiyatına gelir.

Ne alakası var. Bronze vs Gold'da tüketim karşılaştırması yaptınızda mı bunu söylüyorsunuz?
Arada ciddi bir fark yok
Hocam öyle 2-3 ekran kartlık sistemlerde çok bi şey farketmez ama 10-15 ekran kartlı bir sistem 2-3 yıl çalışacağını düşünürsek elektrik maaliyetinden kar etmiş oluruz mining sistemleri kuranlara bakarsak neredeyse %99'u gold veya üstü sertifikalı psu alıyor.

Hocam öyle 2-3 ekran kartlık sistemlerde çok bi şey farketmez ama 10-15 ekran kartlı bir sistem 2-3 yıl çalışacağını düşünürsek elektrik maaliyetinden kar etmiş oluruz mining sistemleri kuranlara bakarsak neredeyse %99'u gold veya üstü sertifikalı psu alıyor.
Fiyat farkına değmiyor araştırabilirsin minimum gold olmasının nedeni moduler ve yüksek wattlı bronz yok da ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı