High Sierra Clover ekranında klavye ve fare çalışmıyor

USB belleği tamamen biçimlendirip win32diskimager ile .raw imajı tekrar yazdır. uEFI olarak görmüyor; sorunun kaynağı bu.
İsterseniz 1 Mayıs 2019 tarihi itibari ile güncellenen imajı deneyebilirsiniz:

USB belleği tamamen biçimlendirip win32diskimager ile .raw imajı tekrar yazdır. uEFI olarak görmüyor; sorunun kaynağı bu.
İsterseniz 1 Mayıs 2019 tarihi itibari ile güncellenen imajı deneyebilirsiniz:
Peki size bir şey sormak istiyorum. Yeni çıkan Mojave High Sierra'dan daha iyi başka bir yerde PC'min uyumlu olmadığını söylemişlerdi sizce benim PC mojave ile uyumlu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı usb bellekler yeni bile olsa yazdırma esnasında vs. sorun oluşursa bu tarz EFI olarak görmeme sorunu yaşatabiliyor. Benim ve bazı arkadaşlarımın falan kurulumlarda başına geldi hatta sitede üyelerimizde yaşadı. Çözümü en son olarak farklı bir usb bellek. Ayrıca bilgisayar üzerinde farklı usb çıkışları deneyin ilk.

Bazı usb bellekler yeni bile olsa yazdırma esnasında vs. sorun oluşursa bu tarz EFI olarak görmeme sorunu yaşatabiliyor. Benim ve bazı arkadaşlarımın falan kurulumlarda başına geldi hatta sitede üyelerimizde yaşadı. Çözümü en son olarak farklı bir usb bellek. Ayrıca bilgisayar üzerinde farklı usb çıkışları deneyin ilk.
diskte ilk başta uefi çıkmadı ancak ben usb nin ayrılmamış olan yerine yani siyah yerine yeni basit birim ile birim oluşturunca yani şu hale getirince
390226

uefi seçeneği açıldı ancak sorun şu ki uefi yi seçince otomatik olarak windwos başlıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı