Hikaye tabanlı oyun tavsiyeleri

mfurkii06

Decapat
Daha fazla  
Hikaye odaklı, grafikleri güzel olan, oynaması zevk veren sürükleyen bir oyun arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende aynı şekilde bir oyun arıyorum AMD Ryzen 7 4800h 1660ti Max q ekran kartlı Laptop var hem cihazın hakkını verecek hem sürükleyici keyif verici günde en fazla 30 40 dk girebileceğim bir oyun tavsiyesi istiyorum.

RDR 2, Far Cry serisi, CoD serisi, Hitman serisi, Detroit Become Human.
Sistem nedir ona göre de demiş olayım bunları genelde ağır oyunlar bunlar ama.

RDR 2, Far Cry serisi, CoD serisi, Hitman serisi, Detroit Become Human.
Sistem nedir ona göre de demiş olayım bunları genelde ağır oyunlar bunlar ama.
Hocam ben sistemi Belirttim AMD Ryzen 7 4800h 1660ti Max q laptop mevcut, bana çok çeşit de yazmadan günde 30 40 dk kadar gireceğim, nokta atış bir oyun ve nasıl temin etmem gerektiği ile birlikte söylerseniz çok sevinirim çok yabancıyım bu konuya.

Hocam ben sistemi Belirttim AMD Ryzen 7 4800h 1660ti Max q laptop mevcut, bana çok çeşit de yazmadan günde 30 40 dk kadar gireceğim, nokta atış bir oyun ve nasıl temin etmem gerektiği ile birlikte söylerseniz çok sevinirim çok yabancıyım bu konuya.
Hocam ben üstteki arkadaş için demiştim oyunları ama sizinki de rahat kaldırır. Şöyle bir durum da var burda çok çeşit belirtmemim sebebi oyun zevkinize bağlı yani bi gün şu oyunu bi gün bu oyunu oynuyorum derseniz bu serilere bakabilirsiniz bana göre nokta atışı olabilecek oyun RDR 2 olabilir hikayesi ağır basan bir oyun gördüğüm kadarıyla - ben oynamadım oyunu daha önce - Steam'da 200 lira mı neydi, indirim bekleyebilirsiniz belki, ama hikaye olarak en değer oyun bu diyebilirim, en nihayetinde sizin oyun zevkinize bağlı.
Hocam ben üstteki arkadaş için demiştim oyunları ama sizinki de rahat kaldırır. Şöyle bir durum da var burda çok çeşit belirtmemim sebebi oyun zevkinize bağlı yani bi gün şu oyunu bi gün bu oyunu oynuyorum derseniz bu serilere bakabilirsiniz bana göre nokta atışı olabilecek oyun RDR 2 olabilir hikayesi ağır basan bir oyun gördüğüm kadarıyla - ben oynamadım oyunu daha önce - Steam'da 200 lira mı neydi, indirim bekleyebilirsiniz belki, ama hikaye olarak en değer oyun bu diyebilirim, en nihayetinde sizin oyun zevkinize bağlı.
Detroit'i de düşünebilirsiniz sinematik bir oyun keyfi sunuyor fiyatını tam hatırlamıyorum ama çok pahalı değildi galiba.

Hocam ben üstteki arkadaş için demiştim oyunları ama sizinki de rahat kaldırır. Şöyle bir durum da var burda çok çeşit belirtmemim sebebi oyun zevkinize bağlı yani bi gün şu oyunu bi gün bu oyunu oynuyorum derseniz bu serilere bakabilirsiniz bana göre nokta atışı olabilecek oyun RDR 2 olabilir
Hocam bu rdr2 ultimat edition 450TL gibi bir ücreti var çok pahalı Max 200 TL gibi bir oyun önerirseniz çok memnun olurum, birde bu oyunları wireless mouse ile oynayabilir mıyım yoksa kablolu gaming mouse mu almak icap eder.
Sizi yoruyorum kusura bakmayın lütfen

Estağfurullah önemli değil. Hocam kablosuz fareyi her pc'ye takabilirsiniz USB girişi olan. Hocam tekrardan dediğim gibi Detroit Become Human alabilirsiniz şimdi baktım 142 lira Steam'da. Kesinlikle çok keyifli bir oyun, sinematik bir akışı olduğu için atmosfer olarak keyif verecektir, ayrıca oyunda bir anda çok seçim yapabilme olanağı olduğu için oyunun hikayesi ona göre şekilleniyor.
Tabi ki son karar sizin oyun zevkinize hitap ediyorsa.
Bir de hangi tür oyunları seversiniz? Malum hikayeli oyunlar da çeşitli olduğu için burda oyun zevkiniz belirleyici etmen.

Estağfurullah önemli değil. Hocam kablosuz fareyi her pc'ye takabilirsiniz USB girişi olan. Hocam tekrardan dediğim gibi Detroit Become Human alabilirsiniz şimdi baktım 142 lira Steam'da. Kesinlikle çok keyifli bir oyun, sinematik bir akışı olduğu için atmosfer olarak keyif verecektir, ayrıca oyunda bir anda çok seçim yapabilme olanağı olduğu için oyunun hikayesi ona göre şekilleniyor.
Tabi ki son karar sizin oyun zevkinize hitap ediyorsa.
Bir de hangi tür oyunları seversiniz? Malum hikayeli oyunlar da çeşitli olduğu için burda oyun zevkiniz belirleyici etmen.
Tmm ozaman ben bi Detroiti deneyeceğim wireless mouse sormamın sebebi tepkime gecikmeleri sebebiyle bu oyunda sıkıntı yaşar mıyım diye şüphe ettim wireless mouse ile olmayacaksa bime steelseries gaming mouse gelecekti onu alayım diye düşündüm ama online tek modlu oyun oynayacağım için wireless mouse ta da sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum

Tmm ozaman ben bi Detroiti deneyeceğim wireless mouse sormamın sebebi tepkime gecikmeleri sebebiyle bu oyunda sıkıntı yaşar mıyım diye şüphe ettim wireless mouse ile olmayacaksa bime steelseries gaming mouse gelecekti onu alayım diye düşündüm ama online tek modlu oyun oynayacağım için wireless mouse ta da sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum
Hocam gecikme süresi çok sıkıntı yapmaz, tabi bütçenize en uygun olan hangisi uygun fiyatlıysa onu seçebilirsiniz bir fare için çok para vermeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı