Hikayeli FPS oyunu önerisi

isimyoktu

Hectopat
Daha fazla  
Max 250TL'lik bir tane FPS shooter oyun alacagim ama hikaye icin Online sevmem bu oyunlardan hangisi ya da bu oyunlar alınır mı?
Battlefield 1 Battlefield V Call of Duty Modern Warfare 2019 Call of Duty Black Ops Cold War Call of Duty Vanguard Titanfall 2 arasında kaldım. Hangisi daha mantikli?

Rdr 2 de olabilir hikayesi iyi oyun onerin yeter

Son düzenleme:
Max 250TL'lik bir tane FPS shooter oyun alacagim ama hikaye icin Online sevmem bu oyunlardan hangisi ya da bu oyunlar alınır mı?
Battlefield 1 Battlefield V Call of Duty Modern Warfare 2019 Call of Duty Black Ops Cold War Call of Duty Vanguard Titanfall 2 arasında kaldım. Hangisi daha mantikli?

Rdr 2 de olabilir hikayesi iyi oyun onerin yeter
Wolfenstein serisine bakabilirsin.

RDR 2 de olabilir hikayesi iyi oyun onerin yeter.

Half-Life serisini oynayın.

Biraz eski ancak fallout new vegas veya fallout 3'e bakabilirsiniz. Benim tavsiyem new vegas olur. Hikaye anlamında baya içerik sunar diyalogları çok çeşitlidir.

Geri
Yukarı