Hikayesi en iyi pc oyunları

• Konuyu başlatan 55gokhan55
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 15B
5

55gokhan55

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, hikayesi sürükleyici ve etkileyici bir oyun arıyorum yalnız BF ve CoD serilerinin hepsini oynadım. FPS türünden de biraz sıkıldım. Mafia gibi oynanabilirliği zor olan oyunlar olmasın lütfen. İngilizce biliyorum fakat Türkçe altyazılı oyunlar olursa daha iyi olur.

Not: ODTÜ makina mühendisliğine başlayacağım için jubilemi yapıyorum :D 4 sene pc oyunlarıyla işim olmayacak.

Bilgisayarımdaki oyunlar

Watch Dogs
AC3
Darksiders 3
Farcry3
Fifa2014
Hitman ab.
Sniper 2

Laptop bu: Asus X550LN-XO069D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Günde kaç saat çalıştın dürüst olmak gerekirse? ODTÜ için.
2. senemde kazandım. 1 sene boyunca düzenli 7 saat. Ama altyapım da vardı.

Arkadaşlar son oyunum olacağı için lütfen buna değecek bir oyun olsun.

Son oyunu sadece PC'ye çıkıcak o yüzden PC oyunu olarak saymayabilirz bunu fakat Metal Gear serisi süperdir.

Metal Gear Rising seri olarak kaç oyun sonuncusunu oynarsam birşey anlar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. senemde kazandım. 1 sene boyunca düzenli 7 saat. Ama altyapım da vardı.

Arkadaşlar son oyunum olacağı için lütfen buna değecek bir oyun olsun.

Metal Gear Rising seri olarak kaç oyun sonuncusunu oynarsam birşey anlar mıyım?
sonuncu oyun geçmişte geçiyor ve sadece ilk oyunda gözükmüş karakterler tekrar ortaya çıkıcak kafanız çok karışabilir.

Ilginc olacak ama Crysis serisi beni herzaman derinden etkilemiştir. Soundtrackleri olsun konusu olsun. Skyrimi de tavsiye ederim ama skyrim oynayacağın vakitte Crysis serisinin tamamını bitirebilirsin. Infamous: second son da övülüyor konusu iyi sayılır bence.

Hepsinden önce hayırlı olsun. Yine de, ben sana diyeyim, biraz oyuncu kişiliğin ve geçmişin varsa, "Okula başladım, 4 sene bilgisayar oyunlarıyla işin olmayacak." diye bir şey olmuyor genelde orada. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı