Hikayesi saran oyun önerisi

370728

Decipat
Önceki konuda tavsiye ettiğiniz oyunların yarısı kadarını oynadım.
TPS (üsten bakış açısı için sanırım) daha çok denemek istiyorum.
Şu anki sıralamam:
Titanfall 2 >Last Light > 2033 Redux >GTA 5 > Crysis (Titanfall 1'in hikayesi var mıdır bu arada?)
Yeni oyunlar istiyorum. Witcher 3 denemk istiyorum ama boyutu, indirmesi sıkıntı. Başka öneriniz var mıdır?

FPS olarak The Long Dark kesinlikle hikayesi ve atmosferi çok farklı. Kanada'yı karış karış geziyor o soğuğu iliklerinize kadar hissediyorsunuz başka bir oyunda görmedim o atmsoferi ben. Hele müzikleri...

TPS olarak Assassin Creed 2 ardından Brotherhood ve Revelations sonra AC4 ve Syndicate öneririm.
Bunlar dışında Middle Earth : Shadow of War Definitive Edition şiddetle tavsiye ederim 👍

FPS olarak The Long Dark kesinlikle hikayesi ve atmosferi çok farklı. Kanada'yı karış karış geziyor o soğuğu iliklerinize kadar hissediyorsunuz başka bir oyunda görmedim o atmsoferi ben. Hele müzikleri...

TPS olarak Assassin Creed 2 ardından Brotherhood ve Revelations sonra AC4 ve Syndicate öneririm.
Bunlar dışında Middle Earth: Shadow of War Definitive Edition şiddetle tavsiye ederim 👍

The Long Dark oynamıştım, Metrodan daha çok geriliyorum o oyunda 2.bölümde bırakmıştım.

The Long Dark oynamıştım, Metrodan daha çok geriliyorum o oyunda 2.bölümde bırakmıştım.
Wintermude güzeldir. Zor da değil oyun kurt veya ayı geliyorsa 3'e basıp yere bağırsak veya et artık ne varsa atıyorsun onu alıp ters yöne doğru uzaklaşıyor hayvan sende tabanları yağlıyorsun 😀

Wintermude güzeldir. Zor da değil oyun kurt veya ayı geliyorsa 3'e basıp yere bağırsak veya et artık ne varsa atıyorsun onu alıp ters yöne doğru uzaklaşıyor hayvan sende tabanları yağlıyorsun 😀

Ben bulduğu alıyorum yere atmayada kıyamadığım için 1 saatte gideceğim yere 10 saatte gidiyorum, sıkılıyorum sonra da.

Ben bulduğu alıyorum yere atmayada kıyamadığım için 1 saatte gideceğim yere 10 saatte gidiyorum, sıkılıyorum sonra da.
O konuda ben de çok sıkıntı çektim. Giydiğim ayakkabı 5KG di oyunun en sağlam ayakkabısı ayı üst üste 3 kere saldırdı ölmedim. Ama emekleye emekleye üstümde bir ton şey ile gidiyordum hatta soğuk işlemiyordu bana 😀

Sonra dedim böyle zevki azalıyor en hafif şeyleri giydim yanıma sadece zirve gazozlarından (favori yiyeceğim) alıp uça uça gidiyordum her yere. Kötü yanı sığınak bulamazsan direk hipotermi, kurt görürsen de sonsuz karanlık.

Geri
Yukarı