Hikayesi ve grafikleri iyi olan oyun önerisi

Hikayesi ve grafikleri sağlam olan oyun önerebilir misiniz? Ama Far Cry gibi aynı şeyi yüz defa yaptığımız oyun olmazsa sevinirim.
Ben BioShock serisi ve Dishonored serisini öneririm. Bilim-kurgu öğelerinden de hoşlanıyorsanız epeyce güzel zaman geçirirsiniz.

Metro serisine de bakabilirsiniz, özellikle de Metro Exodus'a bir şans verebilirsiniz.

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris

Öncelikle The Witcher 3 var ama bunu bildiğini varsayıyorum zaten hâli hazırda. A Plague Tale: Innocence'a bak.
Witcher 3 var bende. Ama şu alkarısını öldüremedim bir türlü.
Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana ZERO
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris
Bunların neredeyse hiç birini duymadım :)
Bir de şu oyunu bilenler var mı? Hellblade: Senua's Sacrifice. Grafikleri falan da hoş gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı