HIQ vs Bigjoy vs Proteinocean protein tozu

turkishcowboy0

Zeptopat
Daha fazla  
Bu ürünlerden hangisi daha iyidir? Özellikle Çikolatalı Bigjoy'u merak ediyorum, tadı nasıl? Bisküvilisi bitmiş çikolatanın tadı kötü mü?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (109).png
    Ekran Görüntüsü (109).png
    261,9 KB · Görüntüleme: 96
  • Ekran Görüntüsü (110).png
    Ekran Görüntüsü (110).png
    398,7 KB · Görüntüleme: 75
  • Ekran Görüntüsü (111).png
    Ekran Görüntüsü (111).png
    338,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende supplementler'ın whey Protein'ini kullanıyorum salted caramel aldım hoşuma gitti hızlı çözülüyor alalı bir 1.5 hafta oldu neredeyse ilk 3 4 içimimde Shaker'la çalkaladıktan sonra bardağa döküp kıvamını kontrol ettim kıvamı gayet güzel ve başarılı. Önceden de Bigjoy'un big whey proteinini kullanıyordum oda güzel. Bir de ben supplementlar'ın kombinasyon paketini aldım 2 kg whey protein 500 Gr'de kreatin şeklinde Bigjoy'a göre daha pahalıya geldi ama amacım sadece ürün kalitesini görmek içindi.
Önceden hiçbirini kullanmadıysan bigjoy al bir de Bıgfuar20 koduyla indirim alacaksın 1584 TL'ye gelecek.

1710330585760.png

Bende supplementler'ın whey Protein'ini kullanıyorum salted caramel aldım hoşuma gitti hızlı çözülüyor alalı bir 1.5 hafta oldu neredeyse ilk 3 4 içimimde Shaker'la çalkaladıktan sonra bardağa döküp kıvamını kontrol ettim kıvamı gayet güzel ve başarılı. Önceden de Bigjoy'un big whey proteinini kullanıyordum oda güzel. Bir de ben supplementlar'ın kombinasyon paketini aldım 2 kg whey protein 500 Gr'de kreatin şeklinde Bigjoy'a göre daha pahalıya geldi ama amacım sadece ürün kalitesini görmek içindi.
Önceden hiçbirini kullanmadıysan bigjoy al bir de bıgfuar20 koduyla indirim alacaksın 1584 TL'ye gelecek.

Eki Görüntüle 2139862

Baba sen nasıl bir imparatorsun kod var vallahi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı