Hırsızlık yapmak

Umarım güzel bir ceza alırsınız. Yaşınız 22 profilde gözüktüğüne göre. Hırsızlık yapan insanlardan iğreniyorum resmen. Bir de bir halt yaptık sanıyorlar. Bu yaşına gelmişin ama çocukça davranıyorsun. Biraz olgunlaş bence.
Akıl yaşta değil baştadır dememişler boşuna. Bu elemanın yaşı, akıl yaşından üstün.

Arkadaşımın gazına gelip hırsızlık yaptım tanesi 50 lrailık 4 adet kalem çaldım adam kontrol etmiş kamera kayıtlarını baska arkadasima sormus bunları tanıyor musun vesaire diye görünce direk polise verecekmiş kalemleri sattım arkadaslarıma geri toplayıp adama versem kalemleri desem arkadas zorla çaldırdı orada olmayan birinin adını versem bu yaptırdı diye sorun çıkar mı arkadasla olan mesaj ssleri ek te belirttim.

Eğer öğrenciysen ve birazcıkda küçüksen sıkıntı olmaz. "öğrenciydik paramız yoktu, almak zorunda kaldık." dersin daha sonra zaten adam iyi biriyse sizi affeder.

Konuyu hortlatmış gibi oldum.

Eğer öğrenciysen ve birazcıkda küçüksen sıkıntı olmaz. "öğrenciydik paramız yoktu, almak zorunda kaldık." dersin daha sonra zaten adam iyi biriyse sizi affeder.

Konuyu hortlatmış gibi oldum.
Hortlatmış gibi olmadın direk hortlatmışsın.
1.5 seneye yakın olmuş, şimdiye çözülmüştür olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı