Hızlı Al MSI GE60 Apache

X550JK'daki GTX 850M DDR3 olan versiyonu. MSI'ın kullandığı GTX 850M, Asus'unkinden %20'den fazla daha performanslı. Ayrıca MSI'ın ekranı 1920x1080. Killer Ethernet, SteelSeries oyuncu klavyesi (her tuşa özel makro ataması var) gibi özellikleri varken ve alınabiliyorken X550JK alınmaz.

Not: Sonradan hatırlama üzerine yazıyı düzenliyorum. Mouse kutunun içinden çıkıyor, yanında verilmiyor.

Son düzenleme:
İçinde 850m var. Asus-x550jk modelindede 850m var. Fark olarak harddisk 500gb. Fiyat farkı ise 500 tl den fazla. Bana sorarsanız;
Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar bu ürünü alın. Sorunuza gelirsek onunla ilgili herhangi bir fikrim yok.

MSI'daki GTX 850m GDDR5, Asus modelindeki GTX 850m ise GDDR3 lütfen farkı öğrenin.

Teşekkürler.Yaklaşık 1.5 aydır araştırdım en ideali MSI.Asus'un DDR3 ekran kartı.Çözünürlük FULL HD değil.HDD hızı 5400.Eksileri çok birde Asus markası bana bu seride güven vermiyor.Olumsuz yorumlar da var.MSI her türlü önde gelir.Asusla özellikleri aynı dahi olsa yine MSI tercihimi kullanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus, bu modelinde fiyatı düşürmek için bazı özelliklerin kalitesini gözardı etmiş. Gene de 2000 TL'ye kadar olan bütçeler için önerilebilecek en iyi laptoplardan biri olduğundan sık sık tavsiye ediyoruz. Ancak MSI GE60 alınabiliyorken Asus X550JK alınmaz.

İçerik konudan saptı sanırım, arkadaş içinden "Mause" çıkıyor mu diye sormuş. Evet çıkıyor, MSI kutuları mühürlü geldiği için, MSI kutu içeriğine "mause"da ekliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı