Hızlı Android emülatör tavsiyesi

Frozia

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Güncel olarak bilgi almak için açtım konuyu. Bana basit uygulama çalıştırmak için Android emülatör lazım. Güncel durumda en performanslısı hangisi?

Önceden BlueStacks kullanırdım ama bu emülatörlerde arkada tarayıcı falan açınca sistemi zorluyor. Oyun değil basit uygulamalar için lazım.

Yine en iyisi BlueStacks mi yoksa başka öneri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sektörü güncel takip etmiyorum. Ama Nox hız konusunda en iyisiydi. Genellikle garip bir pazar kaybı ya da aç gözlülük yapmazlarsa, uygulamalar istikrarlarını çok bozmuyorlar.

Nox'un kontrol desteği tarafında sorunları vardı diye hatırlıyorum. Eğer öyle bir sorun yaşarsanız MEmu'yu deneyin.

Ayrıca diğer alternatifler:
Kullanıcıların yorumlarına göre seçebilirsiniz. Bazı emülatörler oyun için uygun olmuyorlar.

Bu sektörü güncel takip etmiyorum. Ama Nox hız konusunda en iyisiydi. Genellikle garip bir pazar kaybı ya da aç gözlülük yapmazlarsa, uygulamalar istikrarlarını çok bozmuyorlar.

Nox'un kontrol desteği tarafında sorunları vardı diye hatırlıyorum. Eğer öyle bir sorun yaşarsanız MEmu'yu deneyin.

Ayrıca diğer alternatifler:
Kullanıcıların yorumlarına göre seçebilirsiniz. Bazı emülatörler oyun için uygun olmuyorlar.
Teşekkür ederim. LDPlayer kurdum ama daha bomboş ana sayfa açılırken bile dondu, takıldı falan. Nox ve Memu'yu duymuştum. Bakarım. Kontrol falan aramıyorum pek fareyle tıklasam da yeter, basit uygulamalar açmam lazım.

Teşekkür ederim. LDPlayer kurdum ama daha bomboş ana sayfa açılırken bile dondu, takıldı falan. Nox ve Memu'yu duymuştum. Bakarım. Kontrol falan aramıyorum pek fareyle tıklasam da yeter, basit uygulamalar açmam lazım.

Merhaba hangisini tercih ettiniz, kullanıyorsunuz acaba. Nox'mu Memu'mu.

Yeni konular

Geri
Yukarı