Hizmet şartlarımızı ihlal ettiği için maalesef bu ögeye erişemezsiniz Hatası

Cemsahinx

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. İnternet'ten bir film izlemeye kalksam böyle bir hata veriyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü yükler misiniz lütfen?
1.PNG

Yardım edecek birisi olan var mı ? :LOL:

Son düzenleme:
Benim de başıma geliyor, yardım edecek yok mu?
Bazen açıyor ama filmleri hem de aynı siteden fakat genellikle açmıyor.

Transformers Prime 1. sezonu yani Türkçesi bir o sitede var başka yerde yok :(

Filmleri indirip de izleyebilirsiniz. Site önerisi vermeyeceğim yasak olduğu için. Ararsanız birçok site bulabilirsiniz bu konuda. Onun haricinde Zooqle, LimeTorrents gibi siteler kullanarak torrent yoluyla da filmleri indirebilirsiniz ama Türkçe bulmanız zor.

Filmleri indirip de izleyebilirsiniz. Site önerisi vermeyeceğim yasak olduğu için. Ararsanız birçok site bulabilirsiniz bu konuda. Onun haricinde Zooqle, LimeTorrents gibi siteler kullanarak torrent yoluyla da filmleri indirebilirsiniz ama Türkçe bulmanız zor.
Yani bu hatayı aldığım sitedeki videoyu indirebilir miyim?
O site hariç hiçbir yerde yok 1. sezonun Türkçesi, şaka gibi.

Biraz araştır bence. Menzil'in sitesinde tüm sezon türkçe dublaj şekilde mevcut. Link vermeyeceğim korsan paylaşım yasak. Araştırırsan kolayca bulursun zaten. Google Drive veya Mail Ru linki vardır son hızda indirirsin.

Biraz araştır bence. Menzil'in sitesinde tüm sezon türkçe dublaj şekilde mevcut. Link vermeyeceğim korsan paylaşım yasak. Araştırırsan kolayca bulursun zaten. Google Drive veya Mail Ru linki vardır son hızda indirirsin.
Bakacağım, teşekkürler.
Site adı "Net" ile mi başlıyor? Ücretsiz bir ay falan yazıyor.
Neyse konuyu hortlatmayayım.

Geri
Yukarı