Hocanın cep telefonunu alması

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Lise 3 öğrencisiyim normalde okula pek gitmem ama dün gideyim dedim ve okulun müdür yardımcısı telefonumu aldı üstüne de sigara paketimi. Dilekçe yazdı ama disiplin yiyeceğimi sanmıyorum ben herhangi bir şey imzalamadım zaten daha okula da gitmeyeceğim. Okulun disiplin kurulu da yokmuş zaten. Hoca telefonuma şu an da el koydu ve dönem bitene kadar vermeyeceğini söyledi ailem de kızdı ve telefonu almaya gitmeyeceklerini söyledi kısaca tek başımayım. CİMER'e falan yazsam diye düşündüm ama sonuç olarak yaptığım suç olduğu için iş resmiyete dökülsün istemiyorum. Telefon okulda 1 gündür ve dönem bitene kadar vermeyeceğim diyor ailem de gidip almak istemiyor bana ceza olsun diye. Ben ne yapabilirim?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:
Telefonu ne zaman kaptırdın derste mi? Sigara paketi çıkmış üzerinden disiplin de yiyebilirdin.

Yeni konular

Geri
Yukarı