Steam Hogwarts Legacy Steam Key 360TL

Kullanılmış keyler Steam hesabından kaldırılınca kesin olarak Steam'de bildirime düşüyor mu? Çünkü tüm keyleri takip etmek imkansız gibi bir şey.

Böyle bir şey geliyor

Dosya Ekleri

• 222.png
    222.png
    24,9 KB · Görüntüleme: 137
Paylaştığınız linkteki üründen satın alan kişilerden birisiyim. 8 gün oldu ve bugün oyun hesabımdan kaldırıldı. Bynogame'e durumu aktardığımda dağıtıcının kendileri olmadığını, bu yüzden satıcıyla iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Satıcıya durumu yazdığımdan 10 saniye geçmeden siparişimi iptal ettiler ve iadeyi bakiyeme yansıttılar. Dersimizi almış olduk 😁
Ucuzsa vardır bir bit yeniği bunu asla unutmayın.

Ben almam eskik kalsın. Resmi satıcılar hariç pek güven olmuyor. Eğer key çalıntı ise oyun gidebilir. Hesap kısıtlama yiyebilir. Satıcınında zaten pek bir işlemi yok. Ben rikse atmadım sizede aynısını öneririm. Pek güvenmeyin böyle satıcılara.

Bu yoruma gülücük bırakan arkadaş buraları tekrar görsün bakalım.

Paylaştığınız linkteki üründen satın alan kişilerden birisiyim. 8 gün oldu ve bugün oyun hesabımdan kaldırıldı. Bynogame'e durumu aktardığımda dağıtıcının kendileri olmadığını, bu yüzden satıcıyla iletişime geçmem gerektiğini söylediler. Satıcıya durumu yazdığımdan 10 saniye geçmeden siparişimi iptal ettiler ve iadeyi bakiyeme yansıttılar. Dersimizi almış olduk 😁
Merhaba ben de aynı sorunu yaşadım satıcıya yazalım bakalım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı