Hometech HT8c için ROM tavsiyesi

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Ben hometech HT8c tablet kullanıyorum. Sürümü Android 7.x nougat diyor idi. Ancak 5.1 lolipop sürüm ile geldi bana. Android 7 de bu dönemde unutulduğu için tabletime Android 8.1. 0 (GO Edition değil) ROM atmak istiyorum. Telefon ROM'u falan önemli değil. Android 9.0 ROM'da olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette cihazınıza göre bir custom rom bulamadım açıkcası, Android 7 eski bir işletim sistemi değil bütün uygulamaları halen daha destekleyen bir sürüm olduğundan devam edin Android nougat ile.
Hocam öyle değil. Cihazın sürümü 5.1 şu anda hiç bir şey yüklenmiyor. (Mobil oyunlarda oyuncuyum çünkü) hocam birde telefon ROM'u atsam içine ne olur?

Yazım doğru hocam. Ama Soft Brick ne demek?
Cihazın sistemi çöküyor tamamen ve tekrardan kurulum istiyor bilgisayar ile yapılıyor (modemi de sıfırlandığından bu güne kadar yüklenmiş root, flashlanmış dosyalar, Custom Recovery'ler vs siliniyor).
Cihazın sistemi çöküyor tamamen ve tekrardan kurulum istiyor bilgisayar ile yapılıyor (modemi de sıfırlandığından bu güne kadar yüklenmiş root, flashlanmış dosyalar, Custom Recovery'ler vs siliniyor).
Bazı yerlerde half brick olarak da geçer diye hatırlıyorum.

Bazı yerlerde half brick olarak da geçer diye hatırlıyorum.
PC üzerinden de özel program gerekiyor kurulum için. Araştırmalarıma göre hometech için ROM programı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı