Honeywell PTM7950 orijinal olarak hangi siteden alınır?

Makaleler
15
Merhaba.

Laptopumda inanılmaz yüksek CPU sıcaklıkları ve tavan CPU kullanımları görmeye başladım.
Termal macunu yaklaşık 1 sene önce Zalman STC-8 macunla değişti. Ondan beridir de bir termal macun bakımı yapılmadı.

Çok yüksek ihtimalle termal macun pumpout oluyor. Bu nedenle Honeywell PTM7950 termal ped almaya karar verdim. Daha önceden açtığım bir konuda almam tavsiye edilmişti ancak fırsatım olmadı.

Şimdi ise siparişini vermek istiyorum ancak orijinal olarak hangi siteden alacağımı bilmiyorum.
Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben buradan aldım ilk indirimle çok uyguna geliyor, performansı da gayet iyiydi bakabilirsiniz.

Alternatif:

Ben buradan aldım ilk indirimle çok uyguna geliyor, performansı da gayet iyiydi bakabilirsiniz.

Alternatif:

Hocam fiyat gerçekten çok uygunmuş.
Ama fiyat uygun olduğu vakit termal ped mi termal macun mu almamı önerirsiniz?

Emektar beni gerçekten artık korkutmaya başladı. İnanılmaz kötü bir ısınma sorunu var.
Şu an size yazarken bile touchpad yanındaki alanların kalorifer gibi olduğunu hissediyorum.

Pedin siparişini en kısa süre içerisinde vereceğim. Memlekete döndüğümde de değişimi yaparım.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

@Artoria Pendragon ve @Xevanior hocalarım dün gece saat 11 gibi siparişi verdim.

Bilginiz olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı