Honor 90 mı Xiaomi Redmi Note 13 Pro mu?

Bütçe
10.000-15.000

Ssenseless

Hectopat
Daha fazla  
10-15 bin TL civarında telefon bakıyorum. Honor 90'ın özellikleri fiyata göre yanında kablosuz kulaklığıyla birlikte 14.800'e uygun geldi ama markayı daha once cok duymadım ve dayanıklık kalite veya yedek parça sıkıntısı çeker miyim diye aklıma takıldı. Honor 90'ı soranlara cogu kısı S21 FE yi onermis ama onun fiyatı şu an 17-18'e kadar cıkmıs durumda. Oyun cok oynamıyorum onemlı olan gunluk kullanim batarya ve daha cok kamera bu iki telefon arasından birini veya baska bir telefon önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
10-15 bin TL civarında telefon bakıyorum. Honor 90'ın özellikleri fiyata göre yanında kablosuz kulaklığıyla birlikte 14.800'e uygun geldi ama markayı daha once cok duymadım ve dayanıklık kalite veya yedek parça sıkıntısı çeker miyim diye aklıma takıldı. Honor 90'ı soranlara cogu kısı S21 FE yi onermis ama onun fiyatı şu an 17-18'e kadar cıkmıs durumda. Oyun cok oynamıyorum onemlı olan gunluk kullanim batarya ve daha cok kamera bu iki telefon arasından birini veya baska bir telefon önerir misiniz?
Bütçe artmazsa Honor 90 bu bütçede iyi olacaktır. Kamerası hakkında bir bilgim yok @Silinen üye hocam biliyordur.

Bütçeniz 15 bin olduğuna göre note 13 pro'nun 4G olanından bahsediyorsunuz sanırım. Honor 90 daha iyi bir cihaz.
Ben de geçen aynı konuyu açmıştım ve tavsiyeler üzerine abime Honor 90 sipariş ettik. Telefonu beğendi ve yanında Bluetooth kulaklık vermeleri de bayağı iyi.

Honor 90 almadan önce S21 değil s23 FE modelini incelemeye gittim, inanın tasarım ekran pil vs birçok konuda FE modeli geri kalıyor. Kalın çerçeveler eski Samsung cihazlarda bile yok, saçma bir tasarım dili var yeni modellerin çoğunda.
A54 S23 fe falan merakla gittim m yılların telefonu A50 bile daha yakışıklı geldi gözüme.

S21 FE çok daha geri kalıyor Honor 90 yanında.

note 12 - 13 pro 5g olan modeli değerlendirebilirsiniz lakin 4g olan modeli önermiyorlar

Lakin siz yine de inceleme fırsatı bulabilirseniz hepsini inceleyin öyle alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı