Hoşlandığım kız 8 yıllık arkadaşımla çıkıyor

trinitrotoluene

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ilkokul arkadaşlarımla uzun zamandır her zaman hepimiz aynı okula gidiyoruz. Çok yakın olduğum arkadaşım hoşlandığım kız ile çıktığını söyledi. Doğru mu bilmiyorum çünkü aramız açıldı şu sevgili konusundan beri. Sürekli yan yana oturuyorlar ama hiçbir muhabbeti naberden ileri gitmiyor. Kimsenin kalbi kırılmasın diyorum ama arkadaşımla uzun zamandır iyi anlaşıyorduk sonra birdenbire olur olmadik yerlerde hakaret etmeye başladı. Kimsenin kalbi kırılmasın diye başka bir kız ile konuşayım diyorum sevgili olunca gerçekten istediğim gibi olacak mı, cevabı ne olacak, olsa bile yürütebilecek miyim kararım doğru mu böyle bir olay için birini kullanmadığıma inandırmak istiyorum kendimi.

Merhaba, ben ilkokul arkadaşlarımla uzun zamandır her zaman hepimiz aynı okula gidiyoruz. Çok yakın olduğum arkadaşım hoşlandığım kız ile çıktığını söyledi. Doğru mu bilmiyorum çünkü aramız açıldı şu sevgili konusundan beri. Sürekli yan yana oturuyorlar ama hiçbir muhabbeti naberden ileri gitmiyor. Kimsenin kalbi kırılmasın diyorum ama arkadaşımla uzun zamandır iyi anlaşıyorduk sonra birdenbire olur olmadik yerlerde hakaret etmeye başladı. Kimsenin kalbi kırılmasın diye başka bir kız ile konuşayım diyorum sevgili olunca gerçekten istediğim gibi olacak mı, cevabı ne olacak, olsa bile yürütebilecek miyim kararım doğru mu böyle bir olay için birini kullanmadığıma inandırmak istiyorum kendimi.

Arkadaşının adı Harry Osborn mu dostum?

Onu çoktandır sevdiğini biliyorsa bunu yüzüne vura vura tokat misali yapıştır. "Sen arkadaşlıktan bahsediyorsun, bana bilmem kaç yıldır arkadaşım diyorsun ama sana söylemiş olmama rağmen kaç senelik yar olduğum kızla çıkıyorsun utanmaz arlanmaz herif, Allah'ından bul bir de hakaret ediyorsun pis sıfatsız yaratık." de, sil geç o maymun kılıklı herifi. Bana kalsa sülalesini bırak yedi ceddine kadar girip çıkar üstüne bir de dayak atar öyle silerim o herifi hayatımdan.

Kızı da unut artık, o bir yabancıyla çıkıyor.

"Sil at"ı da ıslat mendil misali düşün "Aa elbisemde iki kir kalmış, mendille sileyim bari." tarzında.

Geri
Yukarı