HostLab.com 12 saat boyunca kurulum ve destek hizmeti sağlayamadı

RDX13

Decapat
Daha fazla  
Hostlab firmasından Almanya lokasyon VPS paketi satın aldım, satış öncesi sorduğum sorulara gayet güzel ve anında cevap verdiler kurumsal bir firma zannedip sipariş verdim, 12 saat boyunca kurulum ve destek hizmeti sağlayamadılar gece saat 12 oldu hala işlemim sonuçlanmadı ve taahhüt ettiğiniz işleri sunucu tarafında neden yapmıyorsunuz? 12 saattir bekliyorum dediğim zaman bekleyin bakacağız, hayırdır çok mu acelen var? Başka firmadan al çok istiyorsan gibi mesajlar yazıp, direk hizmetimi iptal ettiler bu da yetmemiş gibi beni küfür edip engellediler ilk defa bu kadar saygısız ve hosting firması ile karşılaştım. Anonim şirketi adı altında kurulmuş merdiven altı tecrübesiz ve ilgisiz bir firmadır. Sunucu alacaklar bu firmayı bir kez daha düşünsün derim. Firma hakkında bir sürü şikayet ve mağduriyet var internette sonradan fark ettim gerçekten pişmanlığın babasını yaşadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_55.jpg
    Screenshot_55.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemenizi tavsiye ediyorum, satiş öncesi ve teknik kısma farklı kişiler bakıyor. 12 saat uzun bir süre ama otomatik kurulum olmadığı için böyle oluyor. Hostlab güvenilir ve makineleri sağlamdır. Küfür kısmını resimle buraya atar mısınız?

Öyle bir şey yapamazlar. e-Devlet'ten tüketici hakem heyetine girip şikayette bulun eğer paranı geri vermedilerse.

Beklemenizi tavsiye ediyorum, satiş öncesi ve teknik kısma farklı kişiler bakıyor. 12 saat uzun bir süre ama otomatik kurulum olmadığı için böyle oluyor. Hostlab güvenilir ve makineleri sağlamdır.

Küfür edip hizmeti iptal etmişler. Güvenilir diyorsunuz hala. Adam pişmanlığın babasını yaşadım diyor.

Öyle bir şey yapamazlar. e-Devlet'ten tüketici hakem heyetine girip şikayette bulun eğer paranı geri vermedilerse.

Küfür edip hizmeti iptal etmişler. Güvenilir diyorsunuz hala. Adam pişmanlığın babasını yaşadım diyor.
5 yıldır kullanıyorum, R10 üzerindeki köklü sitelerdendir. Bir sorunu varsa çözeriz.

Merhaba,

Hostlab'ı ilk gördüğüm de kaliteli firma sanmıştım fakat bu konuyu görene kadar. Firmanın müşterilerine bu sözleri söylediğine inanmıyorum, destekle ilgili yaşanan diyaloglarını da atsaydınız buraya.

5 yıldır kullanıyorum, R10 üzerindeki köklü sitelerdendir. Bir sorunu varsa çözeriz.

Hocam ama adamlar küfür etmiş? Bu işin neresini çözülür ki?

Hele önce küfür edildiğinin bir görseli birşeyi gelsin öyle tartışın arkadaşlar.

Konu sahibine laf atmak gibi olmasın, sırf hizmetten memnun kalmadığı ve haksız durumda kalmamak için hikaye yazacak çok insan var ülkemizde.

HostLab öyle minik bir yer değildir sonuçta, kanıt olmadan direkt yardırmak mantıklı değil.

küfür edip engellediler

Konuda anlattıklarınızın tam tersi gibi görünüyor. İnsanlara babanızın uşağıymış gibi hitap edip ana bacı söverseniz sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız.

Son düzenleme:
Hocam merhaba,
R10 vb platformlarda firma cevap yazısı yazmış. Size söz verdikleri hizmeti yerine getiremedikleri için siz haklı konumdayken haksız tahriklerine kapılarak küfür etmişsiniz. Orada ne yazık ki bu toplumun düşünce yapısına göre haksız duruma düşmüşsünüz.
Verdiği hizmeti söz verdiği gibi yapamayan firmaya laf söyleyemeyen insanlar ne yazık ki size burada hakaret dahi edecekler. Siz de bu hakaretleri yargıya taşıyın derim.

Geri
Yukarı