HP 15-BC300NT Laptop Garanti Süreci

abidik gubidik

Centipat
Selamlar, 20 Temmuz 2018'de aldığım HP 15-BC300NT dizüstü bilgisayarın HDD'sinde bir sorun olduğunu düşünüyorum. Şu zamana kadar hiçbir sorunla karşılaşmamıştım ama HDD'e bir şeyler oldu! Garantiye gönderirsem sorunumu çözerler mi? Geçen sene eskiden beri biriktirdiğim bayram paralarımla bilgisayarı 3997 TL'ye almıştım. Garantide başına bir şeyler gelir ve pişman olurum diye de korkuyorum. Bu konudaki tecrübe ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Harddisk sentinel ile harddiskini kontrol et. Benimde HP bilgisayarım vardı. Şarj soketi bozulmuştu. Gönderdik geri geldi 20 iş günü içinde. Bi sıkıntısını görmedim.

Harddisk sentinel ile harddiskini kontrol et. Benimde HP bilgisayarım vardı. Şarj soketi bozulmuştu. Gönderdik geri geldi 20 iş günü içinde. Bi sıkıntısını görmedim.
HDD'de bir düzelme olur mu?
Bayağı bir kötü çıktı.
Screenshot 2019-08-27 10.17.58.png
Şu an laptopumu servise yollayabilir miyim?
Screenshot 2019-08-27 10.48.37.png

Son düzenleme:
Gönderebilirsin garantinin dolmasına aylar var. Harddisk sentinele gelince 120 bad sektör çıkmış. Bunda yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı