HP Laptop Anakart Arızası

vefaaksaray

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, elimde 4 GB RAM'li bi HP laptop var. Bunu daha önceden servise göndermiştim chipseti arzalandı diye. Bu günlerde yine arızalandı. Bilgisayar power tuşuna bastığımda ekran gelmiyor. Kapatıp bir daha açmam gerekiyor. Bilgisayar açıkken de birden ekranda görüntü gidiyor. Bilgisayar da donuyor. Bende bilgisayarı açtım. (Söktüm.) Anakartına baktım bir yerinde sararma var. Bunu daha önceki arızadan dolayı değiştirdikleri çipsetten dolayı mı yoksa yanmış falan mı? Görüntüden anlayacak birisi varsa fotoğrafını yükleyeceğim. Yardım bekliyorum.

P_20150224_153442.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten geçici bir çözüm olarak yapılan ısıtma işlemi de ömrünü doldurmuş. Yeni bir laptop almayı düşünmeye, başlayabilirsiniz.

Bu chipset değiştimi demek oluyor garanti bittikten sonra gönderdim değiştirdik diye 150 tl para aldılar değiştirmemiş'te ısıtmış falan ise gider ortalığı karıştırırım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı