Çözüldü HP laptopta format esnasında önemli birkaç kısım silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KodeHerif

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Geçenlerde bir HP laptop aldım. Bugün elime ulaştı ve Windows 11'i kurmaya koyuldum. Ancak kurarken nereye kuracağımızı sorduğu kısımda ben bazı bölümleri sildim ve galiba onlarda HP'nin bize bırakmış olduğu birtakım şeyler vardı. Ondan sonra kurmaya devam ederken internet almadığını fark ettim. Peki bu sorunu nasıl çözeceğim? (Ethernet girişi olmadığı içinn internetten sürücüleri indiremiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba. Geçenlerde bir HP laptop aldım. Bugün elime ulaştı ve Windows 11'i kurmaya koyuldum. Ancak kurarken nereye kuracağımızı sorduğu kısımda ben bazı bölümleri sildim ve galiba onlarda HP'nin bize bırakmış olduğu birtakım şeyler vardı. Ondan sonra kurmaya devam ederken internet almadığını fark ettim. Peki bu sorunu nasıl çözeceğim? (Ethernet girişi olmadığı içinn internetten sürücüleri indiremiyorum.)
Hocam telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın. Ayarları kurcalayın ve internet paylaşımını açın. (Wi-Fi Hotspot özelliği açık olsun).
Bulabildiğim videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Devamını Windows halleder zaten. İnternet sürücülerini vs. kurduktan sonra çıkarıp Wi-Fi'ye bağlanın.
Hocam telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın. Ayarları kurcalayın ve internet paylaşımını açın. (Wi-Fi Hotspot özelliği açık olsun).
Bulabildiğim videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Devamını Windows halleder zaten. İnternet sürücülerini vs. kurduktan sonra çıkarıp Wi-Fi'ye bağlanın.

Çözüm
Kurarken tüm diskleri mi temizlediniz?

Hayır sadece iki tanesi.

Hocam telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın. Ayarları kurcalayın ve internet paylaşımını açın. (Wi-Fi hotspot özelliği açık olsun).
Bulabildiğim videosu:
Devamını Windows halleder zaten. İnternet sürücülerini vs. kurduktan sonra çıkarıp Wi-Fi'ya bağlanın.

Sağ ol, işe yaradı ama sildiğim şeylerin eksikliğini hisseder miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı