HP Omen 25i alınır mı?

Pivot benim için önemli bir unsur değil. Parlaklık unsurunu biraz daha açıklayabilir misiniz?
Parlaklık kullanıma göre değişen bir şey mi yoksa parlaklığı ne ayarlarsanız ayarlayın görüntüye etki eder mi?

@Saint Lucia

2 tane konu açtım monitör önerisi için.
Artık bir monitörde hem fikir mi olsanız acaba, bir konuya bakıyorum LG, diğer konuya bakıyorum HP, diğerina bakıyorum ASUS ve fiyat aralıkları, kullanım amaçları aynı konular.

2 tane konu açtım monitör önerisi için.
Artık bir monitörde hem fikir mi olsanız acaba, bir konuya bakıyorum LG, diğer konuya bakıyorum HP, diğerina bakıyorum ASUS ve fiyat aralıkları, kullanım amaçları aynı konular.
Ben alacağım monitöre karar verdim sayılır. Sadece aklımda kalan soru işaretlerimi gidermeye çalışıyorum. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum :)

Pivot benim için önemli bir unsur değil. Parlaklık unsurunu biraz daha açıklayabilir misiniz?
Parlaklık kullanıma göre değişen bir şey mi yoksa parlaklığı ne ayarlarsanız ayarlayın görüntüye etki eder mi?

@Saint Lucia

Parlaklık önemlidir. Karanlık ortamın ya da sahnenin senin için daha görünür olmasını sağlar. Aydınlık ortamında görüntünün kararmamasını sağlar. Yansımayı düşürür.
Renklerin vurgusunu arttırır. Parlaklık kısaca her şeydir.
Önemli bir unsurdur.
50CD parlaklığı düşük diye monitör seçimini etkileyenler tanıyorum.

Ben alacağım monitöre karar verdim sayılır. Sadece aklımda kalan soru işaretlerimi gidermeye çalışıyorum. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum :)
Konu açanlara demiyorum öneride bulunanlara lafım.
Sadece monitör önerisi adında açılmış konulara bakmanızı istiyorum, dediğimi anlarsınız.😀😀

Parlaklık önemlidir. Karanlık ortamın ya da sahnenin senin için daha görünür olmasını sağlar. Aydınlık ortamında görüntünün kararmamasını sağlar. Yansımayı düşürür.
Renklerin vurgusunu arttırır. Parlaklık kısaca her şeydir.
Önemli bir unsurdur.
50CD parlaklığı düşük diye monitör seçimini etkileyenler tanıyorum.
Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. HP Omen'i alacağım.

HP her yönüyle AOC'tan üstün.
SDR değeri 400, HDR değeri 450 CD. Bu bütçede ki çoğu 1080P'de bu tarz güçte bir parlaklık göremezsin. HDR 400 sertifikası var. Çok muazzam etkisi olmasa bile bir avantaj ve özelliktir.

Tepkime dediğimiz input lag meselsi AOC'ta bir tık daha iyidir o kadar. Genel veya karma kullanıma HP daha çok hitap ediyor. Lakin AOC aldım pişman olur muyum diye sorarsan - asla olmazsın.

HP ile ilgili renk kalibrasyonu ayarlarmak istersen de HP Omen 25i Review: Uniquely Equipped şuradan bakabilirsin. Orta kısımlarda belirtişmişler. Tabii bu kullanıcı gözüne bağlı.
AOC ve Gigabyte modelleri uygun fiyatlı iken yere göğe sığdıramadınız.
Ayrıca bu HP Omen'i hiç önerilerde görmedim bu zamana kadar.

Anlatmak istediğim her konuda ayrı bir monitör öneriliyor.

AOC ve Gigabyte modelleri uygun fiyatlı iken yere göğe sığdıramadınız.
Ayrıca bu HP Omen'i hiç önerilerde görmedim bu zamana kadar.

Anlatmak istediğim her konuda ayrı bir monitör öneriliyor.

AOC ve Gigabyte nasıl daha uygun gösterir misiniz?
HP Omen 25I 22J05E9 FHD Oyuncu Monitörü Fiyatı ve Özellikleri HP'nin fiyatı özelliklerine nazaran çok ucuz. Bu dönemde bile şöyle bir monitör bu fiyata kolay kolay satılmaz. Gigabyte AOC şu an pahalı. Buyurun gösterin daha ucuz olduğunu.

Yere göğe sığdırmamazlık yapmıyorum. Sorulan monitörlerin özelliklerini anlatıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı