HP Omen 780D9E9 alınır mı?

CypIosh

Hectopat
Selam normalde Lenovo 25I30 modelini alacaktom ancak biraz gezinirken bunu buldum, hem IPS panel hem pivot özelliği de var ancak kimsenin önerdiğini görmedim. Sizde nasıl.

Selam normalde Lenovo 25I30 modelini alacaktom ancak biraz gezinirken bunu buldum, hem IPS panel hem pivot özelliği de var ancak kimsenin önerdiğini görmedim. Sizde nasıl.

Lenovo R25I-30 modeli de IPS ekran ve aynı zamanda pivot özelliğine de sahip.

Sizce hangisi mantıklı şahsen ben Lenovo almayı tercih ederdim ancak bu monitör neden önerilmiyor merak ediyorum.
Monitör genel olarak iyi fakat sorun satıcı olan MediaMarkt'ta. MediaMarkt ürünü arızalı gönderdiği için herkes iade ediyor. Zamanında forumdaki bir arkadaş MediaMarkt üzerinden 780D9E9 almıştı. Ekrandaki çizgiler ve görüntü kalitesi yüzünden iade edip R25I-30 aldı. Dilerseniz forumda aratıp konuyu bulabilirsiniz.

Sizce hangisi mantıklı şahsen ben Lenovo almayı tercih ederdim ancak bu monitör neden önerilmiyor merak ediyorum.
Kontrast, renk gamutu ve maksimum parlaklik bakimindan R25i-30 daha ustun bir model, dolayisiyla HP'nin sansi yok. R25i-30'un HP'deki muadili Omen 25i modelidir lakin su an satista degil.

R25i-30'a muadil olabilecek tek urun 24G2SP'dir guncel piyasada.

Yeni konular

Geri
Yukarı