HP Omen AN005NT Alınır mı?

Çözüm
Ürünü kullananları bir araştır. Isı değerleri falan her şey yerinde ise. Bir kronik sıkıntısı yoksa, o fiyat için bana kalırsa alınası en yüksek cihazlardan biri. Hem depolama geniş, bellek geniş, ekran büyük, Windows dahil, IPS ekranı var... Var da var kısacası. 5000 TL fiyatlarında da mecbur GTX 1050 Ti olacak zaten ekran kartı da. Bence gayet iyi.
Ben OMEN by HP 15-CE008NT kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Performansı iyi. Anlata anlata dilimde tüy bitti. Çok önyargı var. Beğendiyseniz korkmanıza gerek yok. 5000₺'ye yakın fiyata bulursanız kaçırmayın.
Aynı ürünü bende kullanıyorum, Rainbow Six Siege oynuyorsanız kaç fps alıyorsunuz ?

Ben OMEN by HP 15-CE008NT kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Performansı iyi. Anlata anlata dilimde tüy bitti. Çok önyargı var. Beğendiyseniz korkmanıza gerek yok. 5000₺'ye yakın fiyata bulursanız kaçırmayın.
Aynı ürünü bende kullanıyorum, Rainbow Six Siege oynuyorsanız kaç fps alıyorsunuz ?
Malesef oynamıyorum. Ama Battlefield 1 oynadım. Ultrada ortalama 55 FPS aldım.

HP'nin Omen serisi oldukça üst düzey. Adını bildiğiniz diğer firmalardan aşağı kalır yanı yok. Çünkü bu modellerin zaten ana odakları ısınma, performans gibi konular.

Bu mu Lenovo Y520 mi ?

Ne dersiniz..?
Siz bilirsiniz, ben zamanında düşündüm araştırdım tercihimi OMEN'den yana kullandım. Benim için performans kadar tasarım da önemliydi. Şanslıydım ki, Vatan Bilgisayar'da kalan son kutuyu satın aldım ve hiçbir arıza, sorun v.s. ile karşılaşmadım. 17.3" Düşünüyorsanız kesinlikle OMEN tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı