HP Pavilion 15-DK1006NT RAM takviyesi

Garanti dışı kalmıyor servis bizzat bilgilendiriyor. Isterseniz arayıp sorabilirsiniz. Bu arada ekranı tek parmağınız ile açabiliyor musunuz?
Açabiliyorum ancak alt kasa 2-3 cm kadar havalanıp geri düşüyor. Hareket etmeden tek el ile açılmıyor. Attığım linkteki kingston ram uyumlu mudur hocam beni konuya dönersek 😀 Sipariş vereceğim de ona göre.

Açabiliyorum ancak alt kasa 2-3 cm kadar havalanıp geri düşüyor. Hareket etmeden tek el ile açılmıyor. Attığım linkteki kingston ram uyumlu mudur hocam beni konuya dönersek 😀 Sipariş vereceğim de ona göre.
Kingston'u alın uyumludur. Benim kasa kalkmadan tek parmağım ile açabiliyorum sorun olur mu acaba?

Açabiliyorum ancak alt kasa 2-3 cm kadar havalanıp geri düşüyor. Hareket etmeden tek el ile açılmıyor. Attığım linkteki kingston ram uyumlu mudur hocam beni konuya dönersek 😀

Kingston'u alın uyumludur. Benim kasa kalkmadan tek parmağım ile açabiliyorum sorun olur mu acaba?
Olması gereken o zaten. Yani olumsuz değil olumlu bir özellik bu.

Eski laptoplarımda tek parmak ile kalkmıyordu o yüzden şaşırdım.
Hocam rica etsem laptopunuzun garantisini şu adresten kontrol edip satın aldığınız tarih ile uyuşup uyuşmadığını söyler misiniz? Benim ürünüm 13 Temmuz'da garantiye girmiş gözüküyor ancak 6 gün önce aldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda orada gümrükten geçişte başladığını ancak fatura tarihinin baz alındığını söylediler. Bu bilgi attığım linkte de mevcut. Ancak içim rahat etmedi siz de kontrol edip dönüş sağlar mısınız?

Hiçbir şekilde bildirim gelmemiş. Şans eseri gördüm konuyu, kusura bakmayın.

CPU-Z üzerinden SPD sekmesini de paylaşır mısınız?

Ek olarak cihazda birden fazla RAM slotu olduğundan eminiz, değil mi?

Hiçbir şekilde bildirim gelmemiş. Şans eseri gördüm konuyu, kusura bakmayın.

CPU-Z üzerinden SPD sekmesini de paylaşır mısınız?

Ek olarak cihazda birden fazla RAM slotu olduğundan eminiz, değil mi?

Evet ek slot olduğuna eminim programda da görünüyor.

1601888886640.png

Baktığım kadarıyla DDR4, SODIMM, CL22, 3200MHz bir RAM sahibisiniz. Piyasaya pek hakim olmasam da şu uygun;

Daha ucuzu bulunabilir mi bilemem, ama dediğim gibi uygun.

Baktığım kadarıyla DDR4, SODIMM, CL22, 3200MHz bir RAM sahibisiniz. Piyasaya pek hakim olmasam da şu uygun;

Daha ucuzu bulunabilir mi bilemem, ama dediğim gibi uygun.
Aynı ürünü başka siteden almayı planlıyordum zaten teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı