HP Pavilion 15 E076sr Bluetooth olmasına rağmen gözükmüyor

FeritKK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün gece Bluetooth'u normal bir şekilde kullandıktan sonra bilgisayarı kapattım ve sabah kalkıp format attım. Format attıktan sonra Bluetooth özelliği kayboldu ve sorunu gidermeye çalıştığımda 'bu bilgisayarda Bluetooth yok' hatası alıyorum. HP Pavilion 15 E076sr model bir laptop kullanıyorum. Aygıt yöneticisinde Bluetooth gözükmüyor, fakat gizli aygıtları göster dediğimde şöyle bir şeyle karşılaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1716212374684.png
    1716212374684.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 10
Sürücüyü güncelleştirmeyi tıklayın.

Eğer olmazsa bilgisayar marka modeli yazarak( HP Pavilion 15 E076SR Bluetooth driver)

Yazarak yeni bir Bluetooth sürücüsü kurun.

Olmazsa tekrar yazın.

Aygıt yöneticisinde bu sürücü zaten guncel uyarısı alıyorum. Manuel olarak yuklemeye calistigimda soyle bir hata ile karsilasiyorum.

1716218260353.png

Aygıt yöneticisinde bu sürücü zaten guncel uyarısı alıyorum. Manuel olarak yuklemeye calistigimda soyle bir hata ile karsilasiyorum.

1716218260353.png
Sürücüyü güncelleştirmeyi tıklayın.

Eğer olmazsa bilgisayar marka modeli yazarak( HP Pavilion 15 E076SR Bluetooth driver)

Yazarak yeni bir Bluetooth sürücüsü kurun.

Olmazsa tekrar yazın.

Eki Görüntüle 2200415

Görev Yöneticisi'ni yönetici olarak çalıştırıp başlangıç sekmesindeki her şeyi devre dışı bırakın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Bilgisayarınız açıldığında sağ alttaki yukarı ok tuşuna basın ve simge görünümündeki uygulamaların orada Bluetooth simgesi olması gerekiyor onu kapatın.(eğer yoksa bu adımı geçebilirsiniz)

Sonrasında driver ı manuel olarak kurmayı deneyin.

Olmazsa tekrar bir dönüş bekliyorum.

Geri
Yukarı