HP Pavilion 15-N012ST, HP Pavilion 15-n003st ve HP Pavilion 15-n005st'ye yorumlarınız

hkncllk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Elimde olan hp pavilion g6 2277et'yi bugün sattım. Tekrar HP alacağım ve birkaç tane beğendim düşünceleriniz nelerdir?

HP Pavilion 15-N012ST F1F09EA Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı

i5 4200u işlemci ve 740m ekran kartı orta ayarda oyunlar ve proglamlar için yeterli mi?

HP Pavilion 15-n003st (E9K99EA) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor bunun ilkinden farkı windows 8, +4 gb ram ve +250gb hdd

ve son olarak HP Pavilion 15-n005st (E9L06EA) | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

bu üçünden hangisini daha çok önerirsiniz.
3 yıl götürebilir mi? Ayrıca 2 gün önce vatandan aldığım ssd'yi bu yeni laptoplara taksam garanti iptal mi olur yoksa sadece hdd'nin mi garantisi iptal olur? Teşekkürler.

HP almanı tavsiye etmem , ben 2 kez kullandım . Çok aşırı ısınıyordu şimdi TOSHIBA Satellite serisi kullanıyorum ve çok memnunum . Hafta sonunu beklersen VATAN'dan indirimle uygun bir PC alabilirsin.

Samsung 7670m ekran kartlı modeli var şu an aklıma gelmedi. Yada lenovo z500 var onuda düşünebilirsiniz. Isınma problemi olmuyor dediklerine bakmayın kesinlikle ısınma problemi oluyor hp'de.

Hocam benim sattığım laptop zaten 7670m ekran kartlıydı ve oyun oynarken yarım saat sonra 80 dereceyi buluyordu. Hp yeni modelleriyle aştığını düşünüyorum ben.

E bu bütçeye alabileceğiniz daha iyi bir ekran kartı yok. Belki gt740m 128 bitlik bir bilgisayar olabilir. Fakat onlarında fiyatları yüksek. İkinci el düşünürseniz sahibinden.com'a bakabilirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Şu an Lenovo z500 uygun bir fiyatta Vatan Bilgisayar'da.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı