HP PAVILION Laptop aşırı ısınma sorunu

Cleax

Hectopat
Arkadaşlar dün laptopun fanından ses gelmeye başladı önceden de bazen geldiği için fazla önemsemedim. Bu sabah bilgisayarı açtığımda fanla ilgili bir yazı gördüm işte fanınızda bir problem var bilgisayarı bu şekilde kullanmanız önerilmez yazıyordu. Bende kapattım laptopu tekrar açtığımda yazı gelmeden açıldı bu sefer sıcaklık değerleri bu şekilde bir problemi var mı acaba? (Not: Arkada Discord ve Opera Steam uygulamaları açık laptop markası HP PAVILION)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık değerlerini paylaşmamış sın dostum konuyu düzenle istersen. Ayrıca ilk açılışta fan sesli çalışır açıldıktan birkaç saniye sonra yavaşlar ve durur. Ve Maalesef ki prize takılı kullanımda her laptop çok ısınıyor. Ama ısı değerlerini paylaşırsan yardımcı olabilirim.

Hocam durum bu şekilde. Yük altında 90 dereceleri gördüm Max i5 4210'u kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    19,7 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı