HP Pavilion RTX 3050 laptopa RAM önerisi

Isınma durumu çok ilginç. İlk zamanlar 88 89 gibi sıcaklıklara ekran kartı çıkmıyordu. Şu an neredeyse oyun ayırmaksızın ekran kartı kullanan oyunlarda 88 89 gibi rakamlarda gidip geliyor 90 görmedi henüz, ancak 88 derecede genelde sabitleniyor her oyunda. İşin daha da ilginci ekran kartı istemeyen basit bir oyunda ilk zamanlar örnek veriyorum 80 derecelere hiçbir zaman çıkmamış kart bu oyunda 84 88 arası gidip geliyor. "Throttle yiyiyorsa" derken ne demek istediniz? Ne yapmam gerekiyor aydınlatırsanız sevinirim, çünkü sistemim oyuna ilk girdiğimde yüksek değer verirken bu düşüş belli bir süre sonra oluyor. Asssin's Creed oyunlarındada bu oluyordu.

Frekans kısıyorsa demek istediğim ki o sıcaklıkta kısıyordur. Termal macun ve bakım temizliği yap cihaza, kaç ay oldu?

Bu süre zarfında bakım yapmadığınız zannediyorum, bakım ve macun değişimine düzelir.
Teşekkürler sizden sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm onlar durumu anlamaya çalışacaklar. Servise bakım amaçlı gönderebilirim. Ram bellek alacağım 8+8. Sanırım bunları yaptıktan sonra düzelir diye umuyorum. Mevcut durumda performansı kötü değil oyunlarda sadece eskiden biraz daha iyiydi sıcaklık ve FPS. Yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı