HP servisin yedek parça getirtme süresi normal mi?

harmonica

Decapat
Daha fazla  
HP servise laptopu vermiştim. Yurt dışından anakart gelecek ancak tahmini gelme süresi için 27 Şubat yazıyor. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Bu kadar süre beklemek çok mantıksız, Amazon Germany bile 10 günde ürünü bana ulaştırıyor
Screenshot_20230103-222409_Opera_1.png

HP servise laptopu vermiştim. Yurt dışından anakart gelecek ancak tahmini gelme süresi için 27 Şubat yazıyor. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Bu kadar süre beklemek çok mantıksız, Amazon Germany bile 10 günde ürünü bana ulaştırıyor Eki Görüntüle 1622218
Hocam sizin aceleniz var ama servislerin yok. HP servisine 15 saniyelik video attım. İncelenip ürün arızalıdır/arızalı değildir demeleri 1 ay sürdü.

HP servise laptopu vermiştim. Yurt dışından anakart gelecek ancak tahmini gelme süresi için 27 Şubat yazıyor. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Bu kadar süre beklemek çok mantıksız, Amazon Germany bile 10 günde ürünü bana ulaştırıyor Eki Görüntüle 1622218
Hocam merhaba ben de 6 Eylül'de servise verdim laptopumu 8 Eylül'de yurt dışından parça temin edilecek diye mesaj geldi. Benim de Anakart değişecekti, tahmini geliş süresi 3 Ekim'di bir süre sonra 12 Ekim olarak güncellendi. Bugün kontrol için girdiğim zaman 12 Aralık olarak gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım değişim talep ettim, ama cihazımın hiç bi yerde satışı yok nerden bulacaklar bilmiyorum, muadili ile değişimde yapılabilirmiş ama ben cihazımı seviyordum.
Yedek cihaz talep edip beklesem diyorum, 12 aralığa kadar sürer mi gelmesi ya da pat diye bu ayın sonunda da gelebilir random mu veriliyor, sende nasıl oldu süreç daha mi erken geldi yoksa geç mi, benim parçayı atlantik okyanusundan salsalar daha hızlı gelir.

Geri
Yukarı