HP Victus 15 Mount and Blade Bannerlord işlemci 96 derece normal mi?

Altına bir şey koydum yükselttim. Arada yaklaşık 10cm boşluk var. Antep sıcağı var. Duyduğum kadarıyla 90 civarında normalmiş ama bu biraz fazla galiba. Ne yapmam lazım yazılımsal olarak.

Altına bir şey koydum yükselttim. Arada yaklaşık 10cm boşluk var. Antep sıcağı var. Duyduğum kadarıyla 90 civarında normalmiş ama bu biraz fazla galiba. Ne yapmam lazım yazılımsal olarak.

96 derece fazla. 95 üstüne çıkmaması iyi olur.

Bir de dediğiniz gibi Antep sıcağı. Klima varsa daha iyi olur.

AMD'nin sitesinde Max operated temperature = 105 yazıyor. Sizce bu sıcaklıklarda oynasam lehimlere falan zarar verir mi? Bir de tarayıcıda falan 55-65 arasında dolanıyor. Bu normal mi?

Sizce servise göndermeli miyim?

Son düzenleme:
AMD'nin sitesinde Max operated temperature = 105 yazıyor. Sizce bu sıcaklıklarda oynasam lehimlere falan zarar verir mi? Bir de tarayıcıda falan 55-65 arasında dolanıyor. Bu normal mi?

Sizce servise göndermeli miyim?
Maksimum derecenin 105 olmasi 100 derecenin iyi oldugu anlamina gelmez, 95 derece ve ustunde sabit olmamasi yeterli.

Tam izah edeyim. Oyun ilk açıldığında hızlı savaşa girdim. Oradan 800 kişi.
Bizim taraf seçtim karşıyı da 600 kişi seçtim. Savaş ilk açıldığında 86-87 derece ile açılıyor. Sonra düşmanlara doğru gittim birkaç kılıç savurdum yavaş yavaş artıyor ve en son 96 civarında sabitleniyor.
CS:GO'da denedim. Full grafiklerde sabit enerji tasarrufu ile 70 FPS'e sabitliyor. Bu durumda işlemci en yüksek 88 en düşük 75 civarında derece oluyor. Sizce bu değerler normal midir?

Yıllarca laptop kullandım. Neden bahsediyorsun sen? Saçma sapan bilgilerle insanların aklını bulandırıyorsun yahu.

Kendi dizüstü bilgisayarım %50'yi geçmedi hiç Lenovo Legion'larında testlerine baktım CPU kullanımı en fazla %70'ti %100 olan bir laptopun linkini atar mısınız?

Tam izah edeyim. Oyun ilk açıldığında hızlı savaşa girdim. Oradan 800 kişi.
Bizim taraf seçtim karşıyı da 600 kişi seçtim. Savaş ilk açıldığında 86-87 derece ile açılıyor. Sonra düşmanlara doğru gittim birkaç kılıç savurdum yavaş yavaş artıyor ve en son 96 civarında sabitleniyor.
CS:GO'da denedim. Full grafiklerde sabit enerji tasarrufu ile 70 FPS'e sabitliyor. Bu durumda işlemci en yüksek 88 en düşük 75 civarında derece oluyor. Sizce bu değerler normal midir?

Bende Victus 16 var CS:GO'da FPS'i 160'a sabitliyorum 65 dereceyi geçmiyor hiç.

Son düzenleme:
Hocam günümüzde 80-90 dereceler normalleşti ama bulunduğunuz ortam sıcaklığının da elbette etkisi var. O yüzden mümkünse havadar bir ortamda ve bilgisayarı da yerden yükselterek kullanın bence.

Kendi dizüstü bilgisayarım %50'yi geçmedi hiç Lenovo Legion'larında testlerine baktım CPU kullanımı en fazla %70'ti %100 olan bir laptopun linkini atar mısınız?

Bende Victus 16 var CS:GO'da FPS'i 160'a sabitliyorum 65 dereceyi geçmiyor hiç.
Hocam çok komiksiniz valla hala ısrarla 100 de çalışmaz diyorsunuz yazdığınız cevap yanlış bilgi olarak belirlenmesine rağmen :) laptop kullanıyorum %99-100 cpu ve sıcaklığım max 75 derece

@Enis27 ben sıcaklığın normal olmadığını düşünüyorum en son temizliği ne zaman yaptınız?

Hocam çok komiksiniz vallahi hala ısrarla 100 de çalışmaz diyorsunuz yazdığınız cevap yanlış bilgi olarak belirlenmesine rağmen :) laptop kullanıyorum %99-100 CPU ve sıcaklığım Max 75 derece.

@Enis27 ben sıcaklığın normal olmadığını düşünüyorum en son temizliği ne zaman yaptınız?

%100 çalışmaz demedim ki genel olarak çok daha altında oluyor baktığım testlerdede öyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı