HP Victus 15 RTX 4050 75W vs HP Victus 16 RTX 3060 110W

3D modelleme için istediğinizden sormuştum 3070 seviyelerine çıkabilir misiniz diye. Çıkamıyorsanız kas gücü olarak hem GPU hem de CPU için bu modele bakabilirsiniz.

140W 3060+MUX mevcut, CUDA temelli uygulamalarda ve 3D modelleme için güzel. İşlemci de çok güçlü zaten, 12700H hakkında pek konuşmayacağım o yüzden.
Teşekkürler ederim derdime derman olduğunuz için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
4050 alın daha memnun kalırsınız. 4000 serisi zaten sadece güç iyileştirmeleri için bile alınır. watt farkına kanmayın yani kendim kefilim daha yüksek performans alacaksınız. bende 13700h - 4050 versiyonu var

Teşekkür ederim öncelikle. Benim için fiyat 30000'e kadar çıkabilir ama 25000 civarı olursa daha iyi olabilir. Bilgisayarı hem oyun hem de mühendislik için (yazılım, 3D modelleme) kullanacağım. Soğutma performansı iyi bir laptop olmasını istiyorum açıkçası çünkü daha önce ekran kartı ve anakart yaktım bu yüzden Clevo'dan uzak duruyorum. Bir de sistemsel yönetimi iyi bir bilgisayar olsun isterim(HP, Omen Gaming hub/lenovo,vantage).çok RGB takıntım yok. Ekran kartı markası NVIDIA olmasını isterim. İşlemci gücü bu tarz olursa da sevinirim.

Sistemsel yönetimi iyi olsun diyorsan boşuna Victus alma çoğu özellik etkin değil Omen'lerde çalışıyor sadece.

ASUS ve MSI alabilirsin sistemsel yönetim iyi olsun diyorsan ancak onlarda malum pahalı. En uygun modeller çoğunlukla Victus ancak i7'li model daha iyi olacaktır.

Atılan laptoplar yüksek fiyat olduğu için bende öyle yazdım ve modellemede bayağı farkı olacağını düşünüyorum FPS ayrı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fark var mı bak bakalım.

Geri
Yukarı