HP Victus 16 işlemci watt sınırı var mı?

Aynı işlemciyi 4070 le kullanıyorum evet vardı ama son BIOS güncellemelerinden sonra o da kalmadı belki ama sentetik testler ve oyunlar da %1 FPS değerinde az da olsa vardır onun dışında en ufak bir ısınma takılma hiçbir sorunu yok 1080p 2K Ultra her oyun akıyor.

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Oyun için değil de daha çok workstation gibi kullanılacak, öncelikli olarak işlemci gücüne ihtiyaç duyuluyor. Bu BIOS güncellemesi ile BIOS'a ayar mı geldi, yoksa doğrudan TGP değerleri mi artırıldı acaba?

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Oyun için değil de daha çok workstation gibi kullanılacak, öncelikli olarak işlemci gücüne ihtiyaç duyuluyor. Bu BIOS güncellemesi ile BIOS'a ayar mı geldi, yoksa doğrudan tgp değerleri mi artırıldı acaba?

Değerler değişti hocam atıyorum yüzde 20 limit vardı 10'a düştü her türlü işinizi görecek bir işlemci zaten laptop için şu an alabileceğiniz en iyi üç AMD işlemciden biri diğerleri 7940HS ve 7945hx.

Değerler değişti hocam atıyorum yüzde 20 limit vardı 10'a düştü her türlü işinizi görecek bir işlemci zaten laptop için şu an alabileceğiniz en iyi üç AMD işlemciden biri diğerleri 7940HS ve 7945hx.

Cinebench R23 performansını görebilir miyiz cihazın?

Yeni konular

Geri
Yukarı