HP Victus 16 klavyesi ısınıyor

HP Victus 16 serisinden bir model laptop aldım ama klavyesi ısınıyor. Klavyenin kenarları değil, sadece ortası ısınıyor. Bu kadar hissetmem normal mi?
Normal, Ekran kartı ve işlemcinin çipi oranın altında.

Neden ki şirket laptopum Lenovo Legion 5 bu tir sıkıntı yok. Ama kendi PC'mde yukarıdaki gibi ısınıyor.

Her laptopun anakart düzeni, arge tasarımı farklıdır. Benim de Omen cihazımın üst ızgara kısmı boydan boya ısınıyor fakat tuşlar soğuk. Mesela, Excalibur cihazların da numpad kısmı ısınıyor. Üretici çipleri ve soğutma sistemini nereye koyarsa orası ısınır. Çok kolay bir mantık...

Konu sahibi Victus diyor siz ise Legion 5 ile kıyaslıyorsunuz... :D :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Alay mı ediyorsunuz? Her laptopun anakart düzeni, ARGE tasarımı farklıdır. Benim de OMEN cihazımın üst ızgara kısmı boydan boya ısınıyor fakat tuşlar soğuk. Mesela, excalibur cihazların da NUMPAD kısmı ısınıyor. Üretici çipleri ve soğutma sistemini nereye koyarsa orası ısınır. Çok kolay bir mantık...

Ayrıca bu form da ki son mesajım. Bu yazınızdan sonra bu foruma girmeyeceğim, Konu sahibi Victus diyor siz ise Legion 5 ile kıyaslıyorsunuz.... :D :D :D
Alay ettiğim bir konu yok. Farklı cihaz farklı model arge her şey farklı evet. Sadece kıyaslama olsun diye dedim.

Ayrıca işlemci ve soğutucu bloklardan farklı bir yer ısınıyor klavye aydınlatmasını açınca.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı