HP Victus 16-S0001NT vs Acer Predator Helios Neo

Daha fazla  
Merhaba, çok arada kaldığım için buraya sizlerin görüşlerinize başvurmayı düşündüm.

Veya.

Şu ikisi arasında kalmış bulunmaktayım. Ekran konusunda Acer'in çok daha gelişmişliği ve parlaklığının 500 nits olması kafamı çeliyor (Victus 300 nits). Öte yandan Victus'ta fena değil Acer'in 165Hz'ına karışılık Victus'ta 240Hz yenilenme bulunmakta. Ayrıyeten RAM konusunda da Victus 32 GB olmasına rağmen Acer 16 GB. Ve benim için bir önemli konu olan ağırlık konusunda da Acer 500gr daha ağır. Hafif olması önceliklerimin arasındaydı. Acer 2K daha pahalı. 50K'nın pek üstüne de çıkmak istemiyorum açıkçası. Size sorum; ekran konusunda Victus alırsam keşke Acer alsaydım der miyim? Sadece oyundan ziyade film, dizi notlarımı çizelgelerimi tutmakta önemli bir konu bu yüzden taşınırlığa da önem veriyorum. Sizin tercihiniz hangisinden yana olur. Sadece bir ekran zenginliği için RAM'den ağırlıktan ve 2K'den feraget etmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Predator cihaz olarak ne kadar iyi bilmiyorum ama Victus ve Predator aynı klasmanda olan cihazlar değil. Predator'ın rakibi Omen'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı