HP Victus 16-S0018NT alınır mı?

Bütçe
36.700

H4K0

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, benim 36.700 TL bütçem var. Ben az biraz araştırma yaptım ve HP Victus'un 16-S0018NT modelini buldum. 16 GB DDR5 RAM 144 Hz FHD ekran 1TB SSD RTX 4060 Ryzen 5 7640HS sizce alınır mı? Bu fiyat aralığında daha iyisini bulursanız söyler misiniz? Bir de alan varsa pişman mı? Sorunları var mı varsa neler? Kronik hataları falan cevap yazabilirse çok mutlu olurum. İyi akşamlar iyi günler.

Öncelikle selamünaleyküm, benim 36.700 TL bütçem var. Ben az biraz araştırma yaptım ve HP Victus'un 16-S0018NT modelini buldum. 16 GB DDR5 RAM 144 Hz FHD ekran 1TB SSD RTX 4060 Ryzen 5 7640HS sizce alınır mı? Bu fiyat aralığında daha iyisini bulursanız söyler misiniz? Bir de alan varsa pişman mı? Sorunları var mı varsa neler? Kronik hataları falan cevap yazabilirse çok mutlu olurum. İyi akşamlar iyi günler.

Bende Victus 15-FA0011NT var yani şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Ben alırım.
Mümkünse Acer Nitro 16 alın. Fiyat avantajı değecek seviyede ise Victus 16 da alabilirsiniz.

Acer Nitro 16 tercihin bir kaç nedeni olsa da gözardı edilebilir ama en azından benim gözardı edemeyeceğim nedeni==> Ekran - WUXGA yada WQXGA == 1200p veya 1440p dir.

Alınır. Ben i5 olan versiyonu kullanıyorum ve çok memnunum. Ryzen de oyun performansı daha iyi ama duyduğuma göre. Tabiki bu fiyat araladığında en iyisi mi tartışılır ama en iyi seçeneklerden biri. Eksilerini söyeyeyim:
-Şarjı hızlı bitiyor (Bi zahmet, oyun laptopu.) (Oyunlarda şarjda kullanım öneririm.)
-Hoparlörler daha iyi yapılabilirdi ama ses kalitesi gene güzel ama.
-Malzeme kalitesi fena değil ama gene de geliştirilebilirdi.
Kronik sorunlar:
-Menteşe sorunu sadece Victus 15'lerde var. Victus 16'ların menteşeleri çok sıkı. Tek elle açılmıyor bile bilgisayar.
-Çok söylenmemiş ama bazen bilgisayar donuyor deniyor. Bana sadece bir kere Valorant oynarken denk geldi ama korkmayın herkesin başına gelebilecek ufak bir şey. (Bir donma olursa 15sn açma düğmesine basılı tutunca düzeliyor)

Yeni konular

Geri
Yukarı