HP Victus 16-S0047NT alınır mı?

emir çetin

Hectopat
Daha fazla  
HP Victus 16-S0047NT Ryzen 7-7840HS 32 GB 1TB SSD 8 GB RTX 4060 144Hz 16.1" FreeDOS laptop 892p5EA.
Ürün linki bu. Diğer ASUS gibi markaların benzer özellikli laptopları 45 bin TL civarı fakat bu hem 43 bin hem de indirimli satılıyor. Soru cevap kısmında satıcı orijinal kapalı kutu olduğunu söylemiş. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye alınmaz açıklar mısın?

Tabii ki de; Victus serisi HP markasının en alt segment modelidir. Genel olarak hem V15 hem V16 modeli hem cezbedici ucuz fiyatı hem de kağıt üstünde çok iyi duran donanımı ile ilgi çekse de çöp modeller. Çünkü V15 modeli kısıtlamalarda dolu, panel kalitesi, malzeme kalitesi ve soğutma performansı gerçekten leş bir model. V16'da kısıtlama yoktu sanırım fakat o da aynı şekil kalitesiz ve V15'e göre daha pahalı bir model.

Zaten forumda bir sürü V15 vakası görebilirsiniz.

Arkadaşın atttığı 4070 14700hx li victusu alın hocam gözünüz kapalı o fiyatta durmaz çünkü ben de 4070 li victus kullanıyorum yok acermiş yok limitmiş falan bu yorumlara yorumlara hiç aldırış etmeyin victus 16 harika bir cihaz victus 16 yerine nitro 5 öneriliyor ben şaşıp kalıyorum dengi bile değil

Tabii ki de; Victus serisi HP markasının en alt segment modelidir. Genel olarak hem V15 hem V16 modeli hem cezbedici ucuz fiyatı hem de kağıt üstünde çok iyi duran donanımı ile ilgi çekse de çöp modeller. Çünkü V15 modeli kısıtlamalarda dolu, panel kalitesi, malzeme kalitesi ve soğutma performansı gerçekten leş bir model. V16'da kısıtlama yoktu sanırım fakat o da aynı şekil kalitesiz ve V15'e göre daha pahalı bir model.

Zaten forumda bir sürü V15 vakası görebilirsiniz.

Hocam siz ne önerirsiniz? Bugün az kalsın 35 bine 14. Nesil victus alıyorduk ama banada ürün çok adi gözüktü vazgeçtim. Şu anda indirimlerde var ama ne alinir bilemedim.

Hocam siz ne önerirsiniz? Bugün az kalsın 35 bine 14. nesil Victus alıyorduk ama bana da ürün çok adi gözüktü vazgeçtim. Şu anda indirimlerde var ama ne alinir bilemedim.

Hocam 37-38 civarına çıkabilir misiniz?

Laptop hakkında bir sorun olursa sorabilirsin.

Geri
Yukarı