HP Victus 16-S0057NT alınır mı?

Hocam akşam 7.30'ta laptop elime ulaştı fakat bir sorun var gibi ya da tam anlamadığımdan dolayı emin olamadım Discord'dan iletişime geçelim mi mümkünse eğer.

Geçelim. Bylei ekleyin.

Hocam ben de sipariş verdim yarın gelecek büyük ihtimalle tam anlamıyorum bu işlerden tam olarak neye bakmam lazım PC de sıkıntı var mı yok mu diye kasa hariç donanımsal olarak. Bir de Windows 11 Home mu yüklediniz.

Hocam problem yaşadık arkadaşla sonra anladıkki sorun Windows 11 Pro da driverlar yanlış ve eksik manuel olarak kurdu driverları ve sorun bitti iyi bir bilgisayarcıya yaptırmanız daha iyi olur.

Hocam problem yaşadık arkadaşla sonra anladıkki sorun Windows 11 Pro da driverlar yanlış ve eksik manuel olarak kurdu driverları ve sorun bitti iyi bir bilgisayarcıya yaptırmanız daha iyi olur.
Hocam kendim yapmak istiyorum hem oğrenmis olurum diye siz Windows 11 home mu yüklediniz home da sıkıntı cikmiyomus diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Flash bellekte virüs olup olmadığını bilmiyorum w11 yüklerken format falan atıyor mu yani laptopa taktikta. Sonra sıkıntı çıkarır mi

Bu arada ilgi ve alakaniz için çok teşekkürler

Hocam ben de sipariş verdim yarın gelecek büyük ihtimalle tam anlamıyorum bu işlerden tam olarak neye bakmam lazım PC de sıkıntı var mı yok mu diye kasa hariç donanımsal olarak. Bir de Windows 11 Home mu yüklediniz.

Hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Umarım bir sorun yaşamazsınız benim yaşadığım sorunu şöyle atlattım @HYRAXA hocam ile iletişim sonucunda ekran kartı driverini DDU ile kaldırıp manuel olarak en güncelini tekrar kurdum bu ilk adımımdı.
2. sorunuza ithafen Windows 11 Pro kurdum Home versiyonunda değilim. Windows Update yaptıktan sonra isteğe bağlı güncellemeler geliyor onları da mutlaka kurun şu anlık ne fan sorunum ne FPS sorunu hiçbir sorun yaşamıyorum.

Hocam şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Umarım bir sorun yaşamazsınız benim yaşadığım sorunu şöyle atlattım @HYRAXA hocam ile iletişim sonucunda ekran kartı driverini DDU ile kaldırıp manuel olarak en güncelini tekrar kurdum bu ilk adımımdı.
2. sorunuza ithafen Windows 11 Pro kurdum Home versiyonunda değilim. Windows Update yaptıktan sonra isteğe bağlı güncellemeler geliyor onları da mutlaka kurun şu anlık ne fan sorunum ne FPS sorunu hiçbir sorun yaşamıyorum.
Hocam bir video buldum cihaz TV YouTube kanalında adamın kurulumda yaptıklarının aynısını yaptım .
Windowsdan güncelleştirmelerini yaptım
AMD software
Geforce indirdim
Başka yapmam gereken birşey var mı cevaplarsanız sevinirim

Hocam bir video buldum cihaz TV YouTube kanalında adamın kurulumda yaptıklarının aynısını yaptım.
Windows'tan güncelleştirmelerini yaptım.
AMD Software.
GeForce indirdim.
Başka yapmam gereken bir şey var mı cevaplarsanız sevinirim.

Yok hocam GeForce Experience de indirdiyseniz problem yok bende o kadar yaptım.

Hocam bir video buldum cihaz TV YouTube kanalında adamın kurulumda yaptıklarının aynısını yaptım.
Windows'tan güncelleştirmelerini yaptım.
AMD Software.
GeForce indirdim.
Başka yapmam gereken bir şey var mı cevaplarsanız sevinirim.

Yok hocam cihaz TV kanalındaki kurulumu tam bilmiyorum izlemediğim için ama şöyle söyleyeyim kurulumu ve driverları hallettikten sonra
Omen Gaming Hub indirin kurun.
Sonrasında gerekli sistem programlarını kurarsınız kullanacağınız yani laptopu hazır etmiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı