Elektronik Hp Victus 9J224EA I7-14700HX RTX 4070 43.999 TL

O cihazı ben de görmüştüm alacaktım ancak bu uyumsuzluk yorumlarından dolayı vazgeçmiştim
İnternet yalan yanlış yorumlarla dolu her yazılana itibar etmemek gerek. Amd gibi intel de ayrı bir marka nvidiayla bir bağı yok. Laptobu hazırda kullanıyorum bir kusurunu görmedim çok memnunum. Hala arayıştaysan tavsiye ederim.

45kya Nitro 16 al daha iyi. 4060 R7 7840HS 32 GB RAM 1 TB SSD. Victus'un FPS değerleri ile bu bilgisayarın FPS değerleri neredeyse aynı, ekran açısından Nitro 16 daha önde.
Hocam daha yeni nesil oyunları da oyanayabilmek açısından 4070 i tercih ettim dün gece bahsettiğimiz cihazı aldım öneriniz için teşekkür ederim cihazı tasarımı olarak da hp victusu daha çok beğeniyorum açıkçası

İnternet yalan yanlış yorumlarla dolu her yazılana itibar etmemek gerek. Amd gibi intel de ayrı bir marka nvidiayla bir bağı yok. Laptobu hazırda kullanıyorum bir kusurunu görmedim çok memnunum. Hala arayıştaysan tavsiye ederim.
Dün aldım hocam teşekkür ederim hepsi çok sağlam laptoplar su anki oyunlar için fazla güçlü yıllar sonra etkilerini göreceğiz

Geri
Yukarı