HP Victus D16 laptopa WD Blue SSD takınca ekran kartı çalışmıyor

harmonica

Decapat
Daha fazla  
Elimde HP Victus D16 serisi bir laptop var. Aldıktan sonra içine kendim SSD ve RAM yükseltmesi yaptım. Daha sonra ekran kartı arıza vermeye başlayınca servise gönderdim. Servisten sıfır ürün geldi, gelen ürüne SSD ve RAM'i tekrar taktım. Takınca gördüm ki yine aynı hatayı alıyorum ve ekran kartım başlamıyor. Sırayla RAM ve SSD'yi sökerek denemeler yaptım. SSD'yi çıkardığımda ekran kartım çalışmaya başladı.
HP Victus D16 serisi bir laptopa sahip olup böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Boşu boşuna servisten laptop gelmesini beklemişim.
Victus D16 laptopa SSD yükseltmesi yapıp sorun yaşamayanlar varsa SSD marka model yazarsanız sevinirim.

Hocam sebebini inanın bende bilmiyorum ama sizde şunu söyleyeyim eski acer swift laptobuma sıfır ssd taktım ve laptop kafayı yemeye başladı 2 hafta sonra komple açılmadı öldü gitti. Anakart değişimi yapıldı ben elimde ssd yi adamlara yolladım takar mısınız diye adamların taktığı anakartta yandı ssd de kısa devre var dediler Kioxia marka m2 ssd. Laptobumdan oldum anlayacağınız.

Hocam sebebini inanın bende bilmiyorum ama sizde şunu söyleyeyim eski acer swift laptobuma sıfır ssd taktım ve laptop kafayı yemeye başladı 2 hafta sonra komple açılmadı öldü gitti. Anakart değişimi yapıldı ben elimde ssd yi adamlara yolladım takar mısınız diye adamların taktığı anakartta yandı ssd de kısa devre var dediler Kioxia marka m2 ssd. Laptobumdan oldum anlayacağınız.
Bende laptoptan olacağım diye çıkardım koydum kenara. Bir tanesini servise gönderdik, ikinciden de olmayalım. Eğer kabul ederlerse satıcıya geri gönderip kendilerinin de denemelerini isteyeceğim.

Geri
Yukarı