HP Victus Gaming 15 siyah ekran

ali dursun

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde HP Victus Gaming 15 var. Bir süre öncesinde Chrome tarayıcısında video izlerken CTRL +t kombinasyonu yaptığımda bilgisayar o şekilde donmuştu ve tamamen kapatarak çözmüştüm. Bu başıma birkaç kez gelmişti. Şu an aynı soruna denk gelmedim fakat bu sefer farklı bir sorunla karşı karşıyayım. Bu da 1-2 kez oldu. Örneğin WhatsApp Web'den fotoğraf gönderilmişti. O fotoğrafı açıp yeni sekmeye taşıdım detaylı bakmak için. Yeni sekmeye taşır taşımaz siyah ekran oldu bilgisayar. Yine aynı şekilde tepki vermedi kapatarak çözdüm. Bu tarz sorunlar neden oluyor olabilir?

En güncel BIOS sürümü kurulu. Sürücüler güncel. Windows 11 Pro kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözümü bulamadım ama siyah ekrandayken 20-25 saniye beklediğimde ekran geliyor sonra böyle bir uyarı geliyor.
Screenshot_25.png

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözümü bulamadım ama siyah ekrandayken 20-25 saniye beklediğimde ekran geliyor sonra böyle bir uyarı geliyor.
Eki Görüntüle 1656296
Umarım çözümü bulabiliriz hocam gerçekten can sıkıcı bir durum. Bende 20-25 saniye bekledim gelmedi daha fazlasını da beklemedim açıkçası.

Dostum selamlar alakasız ama bende yeni aldım laptopu fan ve performans moduna almak için bir hp'nin uygulamasını bulamadım yüklemek için senin bilgisayarında var mı ve yüklü mü böyle bir program ?

Dostum selamlar alakasız ama bende yeni aldım laptopu fan ve performans moduna almak için bir hp'nin uygulamasını bulamadım yüklemek için senin bilgisayarında var mı ve yüklü mü böyle bir program ?
Öncelikle mesaja anca dönüş yapabildiğim için özür dilerim hocam. Omen Gaming Hub uygulamasını yükleyebilirsin.

Bu arada sormayı unuttum. Acaba çözebildiniz mi problemi siz?

Son düzenleme:
Öncelikle mesaja anca dönüş yapabildiğim için özür dilerim hocam. Omen Gaming Hub uygulamasını yükleyebilirsin.

Bu arada sormayı unuttum. Acaba çözebildiniz mi problemi siz?
Çözdüm hocam. Teşekkür ederim. Bende Siyah Ekran Problemi hiç olmadı. İşlemciniz AMD mi ? İntel mi ? İşlemcinin içindeki dahili ekran kartının sürücüsü kurulu mu ? Belki Ağır Programlar harici masaüstü kullanımında siyah ekran oluyorsa yazılımsal olabilir apu'nun sürücüsü ile ilgili.

Çözdüm hocam. Teşekkür ederim. Bende Siyah Ekran Problemi hiç olmadı. İşlemciniz AMD mi ? İntel mi ? İşlemcinin içindeki dahili ekran kartının sürücüsü kurulu mu ? Belki Ağır Programlar harici masaüstü kullanımında siyah ekran oluyorsa yazılımsal olabilir apu'nun sürücüsü ile ilgili.
Nasıl çözdünüz acaba? İşlemcim AMD. Sürücülerin hepsi güncel.

Geri
Yukarı