HP Victus laptop alınır mı?

Bütçe
27500

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster ile yaşadığım uzun süreli uğraş sonucu iade onaylandı ve bir süre sonra param gelecek. Ben de MediaMarkttan beğendiğim HP Victus bilgisayarından almak istiyorum. Bu seri iyi midir? HP'de ısınma sorunlarının olduğunu söyleyen var söylemeyen var. Almayı düşündüğüm model şu;
20230108_160743.jpg

Fiyatı normale göre fazla biliyorum ama benim için hizmet iyi olsun yeter. İşlemcisi ve SSD kapasitesi yeterince iyi gibi geldi. Ne Düşünüyorsunuz?

O Windows zaten baya bir pahalı. FreeDos alsan daha iyi gibi. Ekran kartı da pek iyi değil bence. Tabi bu dediklerim fiyatına göre.

Arkadaşlar Monster ile yaşadığım uzun süreli uğraş sonucu iade onaylandı ve bir süre sonra param gelecek. Ben de MediaMarkttan beğendiğim HP Victus bilgisayarından almak istiyorum. Bu seri iyi midir? HP'de ısınma sorunlarının olduğunu söyleyen var söylemeyen var. Almayı düşündüğüm model şu;
20230108_160743.jpg

Fiyatı normale göre fazla biliyorum ama benim için hizmet iyi olsun yeter. İşlemcisi ve SSD kapasitesi yeterince iyi gibi geldi. Ne Düşünüyorsunuz?
Mağazadan almak mantıksız daha ucuz fiyata daha iyi modelleri mevcut İnternette.

Victus serisi fena bir seri değil. Giriş-Orta seviye arasında. Fakat baktığın model anlamsız pahalı. Hp'nin kendi mağazasında aynı fiyata daha iyi bir victus modeli tercih edebilirsin. HP Store Linki.
Bu siteye bakmalısın. Arkadaşımız doğru demiş.

Geri
Yukarı