HP Victus RTX 4050 driver problemi

Blask

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1-2 ay öncesinde HP Victus laptop aldım. Bugün oyun oynarken bir anda mavi ekran yedim. Tekrar açtığımda ise 4050 ekran kartının driverinin olmadığımı gördüm. Kendim kuruyorum ancak ne zaman oyuna girmek istesem tekrar mavi ekran ve tekrar siliniyor. Temiz bir Windows kurdum sonuç halen aynı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşıyorum. Yeniden başlatılıyor bende.

Teknik destek mavi ekran konularında yeni konu açın, arkadaşlar yardımcı olurlar.

Teknik destek mavi ekran konularında yeni konu açın, arkadaşlar yardımcı olurlar.

Bu dosyalarda herhangi bir özel veri yok değil mi nereye atacağız?

Minidump dosyaları, bilgisayarınız mavi ekran verdiğinde belleğin ufak bir dökümünü barındıran dosyalardır. Bunları analiz ederek mavi ekran hatalarının nedenini öğrenebiliriz.

Minidump dosyaları C:\Windows\Minidump klasöründe bulunur ve DMP uzantılıdır.

Bu dosyaları sizden istediğimizde yapmanız gereken işlemler sırasıyla şöyle:
  1. Masaüstünde yeni bir klasör oluşturun. İsmi önemli değil.
  2. C:\Windows\Minidump klasörüne girin ve buradaki bütün DMP dosyalarını seçip Masaüstünde oluşturduğunuz klasöre kopyalayın.
  3. Bütün dosyaları seçin ve sağ tıklayıp "Add to archive... / Arşive ekle..." komutunu verin. Tamam dediğinizde bütün dosyalar sıkıştırılıp tek dosya yapılacak.
  4. Şimdi sıkıştırılmış bu dosyayı aşağıdaki servislerden herhangi birine, herkese açık olacak şekilde yükleyin ve indirme bağlantısını bizimle paylaşın:

Buraya atılır.

teknik.png

Yeni konular

Geri
Yukarı