HS80 Wireless kulaklık kırıldı

Wolketrx

Hectopat
HS80 Wireless kulaklığımın sol kısmı deli gibi dönüyor. Dönme hareketini yaparken galiba altın kısmı çıkardım kırılmadı fakat yerinden çıktı ve oturtamadım. İtopya'dan almıştım iade edilmiyormuş Corsair'e yazayım dedim ama ne yazacağımı bilemiyorum.

Sorun ile ilgili görsel paylaşabilir misiniz?

Sorun ile ilgili görsel paylaşabilir misiniz?
bu şekilde yerinden çıktı nasıl çözeceğimi bilmiyorum corsaire ulaşmaya çalıştım ama daha cevap gelmedi
IMG_0522.jpg
IMG_0523.jpg
IMG_0523.jpg

bu şekilde yerinden çıktı nasıl çözeceğimi bilmiyorum corsaire ulaşmaya çalıştım ama daha cevap gelmediEki Görüntüle 1502032Eki Görüntüle 1502033Eki Görüntüle 1502033
Merhabalar. Öncelikle açtığınız konuyu HS80 araştırırken gördüm tesadüf denk geldi.

Corsair yardım için maillere biraz geç cevap veriyor ama kesinlikle canınızı sıkmayın.

İtopya ile mail ya da normal arayarak iletişime geçin. Eğer ki düzgün çözüm sunmazsalar bunu Corsair'e bildirin.

Corsair Türkiye distribütörü Penta bilgisayar hakkında çok fazla şey duydum. Garanti ile iletişime geçmeden önce direk İtopya'ya durumu izah edin.

Ben kulaklık pedleri için itopyaya ve corsaire yazmıştım itopya sadece kulaklık pedlerinde sorun olmasına rağmen kulaklığı gönderin garanti kapmasında bakalım demişlerdi?? corsair ise direkt adresimi isteyip 1 hafta içinde bana kulaklık pedlerini gönderdiler yani corsaira yazmanız daha doğru olacaktır sorunu çözemeseler bile sizi yönlendirirler cevap vermeleri biraz uzun sürebiliyor bana 5 günde vermişlerdi

Ben kulaklık pedleri için itopyaya ve corsaire yazmıştım itopya sadece kulaklık pedlerinde sorun olmasına rağmen kulaklığı gönderin garanti kapmasında bakalım demişlerdi?? corsair ise direkt adresimi isteyip 1 hafta içinde bana kulaklık pedlerini gönderdiler yani corsaira yazmanız daha doğru olacaktır sorunu çözemeseler bile sizi yönlendirirler cevap vermeleri biraz uzun sürebiliyor bana 5 günde vermişlerdi
O durum çok farklı bir şey ama. Değişim olsa şimdi bu adam kulaklığı yurtdışına gönderemez.

HS80 Wireless kulaklığımın sol kısmı deli gibi dönüyor. Dönme hareketini yaparken galiba altın kısmı çıkardım kırılmadı fakat yerinden çıktı ve oturtamadım. İtopya'dan almıştım iade edilmiyormuş Corsair'e yazayım dedim ama ne yazacağımı bilemiyorum.
Bu arada düzelttiniz mi?

O durum çok farklı bir şey ama. Değişim olsa şimdi bu adam kulaklığı yurtdışına gönderemez.

Bu arada düzelttiniz mi?
biraz uzun sürdü ama benim hatam cünkü uzun süre yazmadım öyle kullanmaya devam ettim en sonunda kulaklık dayanmadı sonra konustum corsairle şuan rma onaylandı gönderiyorum değiştireceklermiş corsair cidden güvenilir bir firma

biraz uzun sürdü ama benim hatam cünkü uzun süre yazmadım öyle kullanmaya devam ettim en sonunda kulaklık dayanmadı sonra konustum corsairle şuan rma onaylandı gönderiyorum değiştireceklermiş corsair cidden güvenilir bir firma
Güzel, sevindim sizin adınıza. Ben de aynı kulaklıktan aldım baya memnunum.

Biraz uzun sürdü ama benim hatam cünkü uzun süre yazmadım öyle kullanmaya devam ettim en sonunda kulaklık dayanmadı sonra konustum Corsair'le şu an RMA onaylandı gönderiyorum değiştireceklermiş Corsair cidden güvenilir bir firma.

Bende aldım aynısından RMA süreci yurt dışına gönderim nasıl oluyor anlatır mısınız başımıza gelirse bilgimiz olsun.

Geri
Yukarı