HTC One M8 Güncelleme Gelmiyor

batilask

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi. Bugun HTC ONE M8 aldim fakat yurtdisi olmasindan dolayi sanirim ki telefona guncelleme gelmiyor. Su anki surum 4.4.3. Son guncellemeyi yapabilmem icin ne yapmam gerekiyor? Telefona root attim. Yapacagim sey rootu kaldirmamali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rootla bir alakasi yok kardesim. Bu samsung degil ki root atinca guncelleme gelmesin. Ayrica ben root atmadan once de denedim guncelleme var mi diye. Fakat yine yok gosteriyordu. Bilgin yoksa da soyleyeyim sana, htc root atilan telefonlara destegi kesmiyor. Yani anlayacagin htc root atmaya karsi degil.

OTA üzerinden yaparsanız root'unuz gidebilir. Tekrar atmak zorunda kalabilirsiniz. Benim bildiğim htc her yere aynı anda güncelleme veriyor? İnternette geldiğine dair haberler aldınız mı?

internette guncellemenin subat ayinda dagitildigi yaziyor. Youtube 'de guncellemenin yeniliklerini incelemisler bile. Yani cihazda sıkıntı var. Ne yapacagimi da bilmiyorum.

Sayın arkadaşlar. 2 gundur ugrasıyorum HTC M8 yurt dısı telefona Android 6 güncellemesi geldı. Telefona indiriyorum kurmaya gecınce recovery menusune atıyor. Telefon stock root falan hıc yapılmadı. Daha oncekı Android 5 guncellemesını sorunsuz yuklemıstım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı