HTC One M8S Root Sonrası Açılmama

FenerliEmir

Kilopat
Daha fazla  
HTX One M8S cihazına sahibim, garantisi doldu diye Root atim dedim sonra ilk ROM atmam gerekiyormus ben de atmaya çalıştım, sanırım beceremedim. Telefonu bilgisayarda komut sistemi olmadan acamıyorum, sarjım %60'tayken falan kapanıyor telefon. PC olmadan acamıyorum guc tusuna basıyorum HTC yazısında kalıyor, donuyor. Telefonu sıfırlamaya calısıyorum yine HTC yazısında kalıyor. ROM'dan sonra oldu ROM'da atamadım, arada bir yerde kaldı telefon kısacası. Sapasağlam telefonu bozdum ne olmus olabilir, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı kapatıp recovery moda girin, wipe kısmından dalvik ve cache kısmını temizleyin. Cihazı kapatıp açın 10 dakika falan bekleyin. O arada rom yükleme işini yapacaktır cihaz.

Fastboot komutları ile yapmaya çalışın. Bilgisayarda adb sürücüleri ve telefon sürücüleri var ise CMD ekranını açın.

Sırasıyla "fastboot erase cache" "fastboot erase userdata" komutlarını yazın. İşlem bittikten "fastboot reboot" komutu ile cihazı yeniden başlatın. 10 dakika kadar açılmasını bekleyin. Açılmazsa imaj dosyalarını ya da romu yeniden yüklemek gerekiyor.
Yalnız bu işlemlerden sonra cihaz formatlanmış olacak bilginiz olsun.

Fastboot komutları ile yapmaya çalışın. Bilgisayarda adb sürücüleri ve telefon sürücüleri var ise CMD ekranını açın.

Sırasıyla "fastboot erase cache" "fastboot erase userdata" komutlarını yazın. İşlem bittikten "fastboot reboot" komutu ile cihazı yeniden başlatın. 10 dakika kadar açılmasını bekleyin. Açılmazsa imaj dosyalarını ya da romu yeniden yüklemek gerekiyor.
Yalnız bu işlemlerden sonra cihaz formatlanmış olacak bilginiz olsun.
C:\android\One_M8_All-In-One_Kit_v\Data>fastboot erase userdata
******** Did you mean to fastboot format this partition?
erasing 'userdata'...
FAILED (remote: not allowed)
finished. total time: 0.005s
diyor
olmadı yanı

Os sürümü, model bilgisi falan görülecek şekilde cihazın fastboot ekranındayken resmini atar mısınız?
Uygun imaj dosyaları tekrar flaşlamak gerekiyor olabilir.

Os sürümü, model bilgisi falan görülecek şekilde cihazın fastboot ekranındayken resmini atar mısınız?
Uygun imaj dosyaları tekrar flaşlamak gerekiyor olabilir.
Screenshot_1.png

Stock rom yüklemeyi deneyelim öncelikle aşağıdaki linkten dosyayı indirin. Dosya adını "0PKVIMG" yapın. Baştaki o değil sıfır olacak şekilde. Rom dosyasını hafıza kartına atın ve cihazı fastboot moda alın. Otomatik görecektir cihaz romu. Size flaşlama yapılsın mı diye soracak. Ses açma tuşu ile onaylayın ve rom flaşlama işleminin bitmesini sabırla bekleyin. End dediği zaman cihazı kapatın ve açın. Cihazın açılması için yaklaşık 5-10 dakika beklemeniz gerekebilir. Sabırlı olun.

Loading site please wait...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı